PxPixel
העלאת מודעה
ז'בוטינסקי 76, הצפון הישן החלק המרכזי, תל אביב יפו
ז'בוטינסקי 76, הצפון הישן החלק המרכזי, תל אביב יפו
ז'בוטינסקי 76, הצפון הישן החלק המרכזי, תל אביב יפו
ז'בוטינסקי 76, הצפון הישן החלק המרכזי, תל אביב יפו
ז'בוטינסקי 76, הצפון הישן החלק המרכזי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪6,500

ז'בוטינסקי 76, הצפון הישן החלק המרכזי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
2
חדרים
קרקע
קומה
48
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מקלט
חיות מחמד

תיאור הנכס

דירת 2 חד' מרווחת, 48 פלדלת ו-43 בארנונה. משופצת חדש מהיסוד. צפון ישן ז'בוטינסקי - יהושוע בן נון. בניין מסודר ואינטימי 8 דיירים, יש מקלט בבניין!. קומת קרקע-ראשונה (עולים 4 מדרגות בלבד), מתאים גם למבוגרים. ועד בית 50 ש"ח , ארנונה לחודש 325 (חודשיים 650). דמי תיווך מופחתים - רק חצי חודש. * בעלת דירה מקסימה, עדיפות לשוכרים לטווח ארוך!. אין מניעה לחתום לטווח ארוך!

מחיר למ״ר
₪135
מוטי
תיווך רישיון: 30930650

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (731)
-
6.5 א׳ ₪
48
₪135
2
ק
-
511 מ׳
4/13/2026
8.01 מ׳ ₪
120
₪66,723
4
1
2028
608 מ׳
3/30/2026
8.85 מ׳ ₪
89
₪99,438
3
6
2028
211 מ׳
3/24/2026
3 מ׳ ₪
40
₪75,000
2
4
2030
505 מ׳
3/17/2026
4.1 מ׳ ₪
71
₪57,746
3
1
1950
847 מ׳
3/12/2026
6.7 מ׳ ₪
83
₪80,722
4
ק
2030
310 מ׳
2/23/2026
2.65 מ׳ ₪
32
₪82,812
3.5
3
1960
608 מ׳
2/19/2026
3.05 מ׳ ₪
49
₪62,244
2
4
2024
524 מ׳
2/11/2026
150 א׳ ₪
75
₪2,000
3
4
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר62 א׳ ₪
תשואה2.24%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב ז'בוטינסקי הוא רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של 24/7 נכסים

לכל הדירות
השר משה 61, רמת גן
₪2,290,000
דירה
3 חד׳
קומה 4
66 מ"ר
השר משה 61, מתחם נגבה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
שלמה המלך 89 תל אביב יפו
שלמה המלך 89 תל אביב יפו
דירות 4-2 חד׳
7 קומות
שלמה המלך 89, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון הישן החלק המרכזי
שכונות קרובות
מדלן 2026