PxPixel
העלאת מודעה
צפת , קריית שרת, חולון
צפת , קריית שרת, חולון
צפת , קריית שרת, חולון
צפת , קריית שרת, חולון
צפת , קריית שרת, חולון
לכל התמונות · 17
₪6,950

צפת , קריית שרת, חולון

דירה להשכרה
קומה
115
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מעלית
מקלט

תיאור הנכס

בקרית שרת מערב דירת 5 מרווחת יח' הורים עם שירותים ומקלחת דירה שמורה עם אנרגיות טובות חניה מקורה בטאבו מקלט בבניין כניסה מיידית

מחיר למ״ר
₪60
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,300
ועד
₪250
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שרת_משה_30_חולון
יצירת קשר
שרון כהן
תיווך רישיון: 3184486

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (186)
-
6.95 א׳ ₪
115
₪60
5
4
-
546 מ׳
4/30/2026
2.06 מ׳ ₪
90
₪22,888
4
3
1960
761 מ׳
4/29/2026
1.6 מ׳ ₪
65
₪24,615
3
2
1980
642 מ׳
4/19/2026
2.2 מ׳ ₪
92
₪23,913
4
5
2019
912 מ׳
4/9/2026
1.57 מ׳ ₪
66
₪23,712
3
1
1960
503 מ׳
3/25/2026
2.4 מ׳ ₪
88
₪27,272
5
5
1997
128 מ׳
3/24/2026
2.4 מ׳ ₪
100
₪24,000
5
2
1990
715 מ׳
3/23/2026
1.9 מ׳ ₪
76
₪25,000
3
2
1970
495 מ׳
3/22/2026
750 א׳ ₪
60
₪12,500
3
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪
תשואה2.44%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב צפת הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של נכסים כהן

לכל הדירות
שמריהו לוין 5, חולון
₪2,150,000
דירה
4.5 חד׳
קומה 6
100 מ"ר
רסקו ב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחולון
Symphony - קריית שרת, חולון
Symphony - קריית שרת, חולון
שרת משה 30, חולון
דף הבית
חולון
קריית שרת
שכונות קרובות
מדלן 2026