PxPixel
העלאת מודעה
הנביאים , הירוקה המרכזית, הרצליה
הנביאים , הירוקה המרכזית, הרצליה
הנביאים , הירוקה המרכזית, הרצליה
הנביאים , הירוקה המרכזית, הרצליה
הנביאים , הירוקה המרכזית, הרצליה
לכל התמונות · 7
₪7,300

הנביאים , הירוקה המרכזית, הרצליה

דירה להשכרה
קומה
110
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מעלית
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

חדשה בשוק , בלב הרצליה הירוקה ! דירת 4 חדרים ענקית כ-110 מטר פלוס מעלית וחנייה . שקטה ביותר ... כניסה מיידית

מחיר למ״ר
₪66
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,200
ועד
₪250
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
בני_בנימין_16_הרצליה
יצירת קשר
דורון פדרו
תיווך רישיון: 31137518

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (32)
-
7.3 א׳ ₪
110
₪66
4
3
-
673 מ׳
2/25/2026
3.9 מ׳ ₪
95
₪41,052
4
2
2002
299 מ׳
2/19/2026
3.25 מ׳ ₪
91
₪35,714
4
2
1991
633 מ׳
2/18/2026
3.05 מ׳ ₪
103
₪29,611
4
2
1980
500 מ׳
2/12/2026
4.44 מ׳ ₪
125
₪35,520
5
3
2029
553 מ׳
2/5/2026
3.1 מ׳ ₪
59
₪52,542
4
3
1960
248 מ׳
2/4/2026
3.3 מ׳ ₪
103
₪32,038
4
5
2026
1475 מ׳
2/2/2026
4.16 מ׳ ₪
90
₪46,237
4
1
2029
687 מ׳
2/2/2026
4.33 מ׳ ₪
99
₪43,686
4
1
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר34 א׳ ₪
תשואה2.75%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב הנביאים הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של דורון פדרו יעוץ ושיווק נדל''ן

לכל הדירות
ההגנה 33, הרצליה
₪2,750,000
דירה
4 חד׳
קומה 2
90 מ"ר
ההגנה , הירוקה המזרחית

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהרצליה
הרצליה הירוקה
הרצליה הירוקה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
הרצליה
דף הבית
הרצליה
הירוקה המרכזית
שכונות קרובות
מדלן 2026