PxPixel
העלאת מודעה
יגור , , חיפה
יגור , , חיפה
יגור , , חיפה
יגור , , חיפה
יגור , , חיפה
לכל התמונות · 5
₪2,400

יגור , חיפה

יחידת דיור להשכרה
קומה
30
מ״ר

תיאור הנכס

יחידת דיור משופצת ומרוהטת, 30 מ''ר בנוי, קומה 4 ואחרונה, קרובה לטכניון, סופרים ומכולות וגשר פז באיזור עם תחבורה ציבורית תדירה ונוחה, מתאימה ליחיד או לזוג צעיר, שכירות כוללת את כל החשבונות

מחיר למ״ר
₪80
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יפו_161_ירושלים
יצירת קשר
יהונתן טקלה
תיווך רישיון: 324219

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (92)
-
2.4 א׳ ₪
30
₪80
1
4
-
260 מ׳
4/26/2026
1.31 מ׳ ₪
85
₪15,352
3.5
4
1960
840 מ׳
4/19/2026
1.31 מ׳ ₪
62
₪21,048
3
4
2018
151 מ׳
2/3/2026
915 א׳ ₪
55
₪16,636
3
5
1960
256 מ׳
1/29/2026
900 א׳ ₪
63
₪14,285
4
6
1987
445 מ׳
1/27/2026
940 א׳ ₪
47
₪20,000
3
1
1960
277 מ׳
1/13/2026
1.16 מ׳ ₪
68
₪17,058
3
3
1960
566 מ׳
1/4/2026
1.1 מ׳ ₪
59
₪18,644
3
3
2017
184 מ׳
1/4/2026
795 א׳ ₪
56
₪14,196
3
4
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר17 א׳ ₪
תשואה2.53%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

דירות נוספות של סוכנות נדל"ן אלגרסי

לכל הדירות
שדרות הנשיא 124, חיפה
₪2,250,000
דירה
3 חד׳
קומה 5
110 מ"ר
שדרות הנשיא , מרכז הכרמל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
אזורים עיר הים חיפה
אזורים עיר הים חיפה
שלמה המלך 10, חיפה
דף הבית
חיפה
מידע חשוב
מדלן 2026