PxPixel
העלאת מודעה
ויתקין 11, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
ויתקין 11, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
ויתקין 11, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
ויתקין 11, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
ויתקין 11, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו
לכל התמונות · 8
₪19,500

ויתקין 11, הצפון הישן החלק הצפוני, תל אביב יפו

דירה להשכרה
4
חדרים
3
קומה
100
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

4 חדרים, יפיפיה, מוארת ושקטה. קומה 3 עם מעלית, ממ"ד וחניה פרטית מקורה, על חוף ימה של תל אביב. מרחק הליכה קצרצר מחוף הילטון ומחוף גורדון. כולל יחידת הורים- עם חדר ארונות, שירותים ומקלחת. בניין בוטיק. 2 דירות בקומה. 7 דיירים בסה"כ. ללא תיווך! עדיפות לטווח ארוך. כניסה גמישה במהלך חודש מאי. פירוט ריהוט:מזגן מיני מרכזי, וילונות, מכשירי חשמל ועוד

מחיר למ״ר
₪195
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
שנת בנייה
2000
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_2270_שדה_דב_מרכז_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (70)
-
19.5 א׳ ₪
100
₪195
4
3
2000
163 מ׳
4/23/2026
3.15 מ׳ ₪
46
₪68,478
1
1
2030
832 מ׳
4/20/2026
4.5 מ׳ ₪
79
₪56,962
3
5
2025
924 מ׳
3/23/2026
6.76 מ׳ ₪
100
₪67,584
4
5
2027
687 מ׳
3/19/2026
4.1 מ׳ ₪
68
₪60,294
3
4
2029
585 מ׳
3/17/2026
5.9 מ׳ ₪
72
₪81,944
3
5
2027
914 מ׳
3/12/2026
5.45 מ׳ ₪
80
₪68,125
3
5
2028
191 מ׳
3/5/2026
3.33 מ׳ ₪
53
₪62,735
2
6
2028
1020 מ׳
2/26/2026
3.25 מ׳ ₪
62
₪52,419
3
3
1950

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר64 א׳ ₪
תשואה2.34%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2028

אופי הרחוב

רחוב ויתקין הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪11,200
מתיווך
דירה
4 חד׳
קומה 2
92 מ"ר
הצפון הישן החלק המרכזי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
ecocity באלכסנדר ינאי 12-14 תל אביב יפו
ecocity באלכסנדר ינאי 12-14 תל אביב יפו
דירות 4-3 חד׳
6 קומות
אלכסנדר ינאי 12, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון הישן החלק הצפוני
שכונות קרובות
מדלן 2026