PxPixel
העלאת מודעה
, סביון
, סביון
, סביון
, סביון
, סביון
לכל התמונות · 27
₪14,850,000
7
חדרים
קרקע
קומה
441
מ״ר

בשכונת , סביון

בית פרטי למכירה
מתיווך

יתרונות הנכס

חניה 4x
כיווני אוויר 4x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 4x
גינה
מרפסת
מחסן 2x
ממ״ד

תיאור הנכס

בסביון הוותיקה, בית מעולה על מגרש ענק בעל פרורפורציות נפלאות , עיצוב נוח בתכנון יחודי ונעים,בנוי כ 440 מ״ר ,6 חדרים מרווחים + 2 יחידות נפרדות במפלס הכניסה, מיקום משובח ומבוקש עם נוף עורפי לוואדי של סביון היוצר רצף פתוח של מרחב ירוק יוצא דופן , מסאר הורים ענק, שטחי אירוח נרחבים, מטבח גדול , 100 מ״ר גג צופה לנוף יערי פתוח, אידאלי לשימוש כאזור אירוח וחוייה.בית עם פוטנציאל אין סופי, חובה לראות., לפרטים ותאום סיור אישי בנכס, טלפנו ליעקב סולמון ויש לכם עסקה, נקודה, מקצוענות מובטחת.

מה ההון העצמי שלך?
₪7,450,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪7,400,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪49,082
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪33,673
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
שטח גינה
1000 מ״ר
מרפסת
100 מ״ר
מחסן 1
6 מ״ר
מחסן 2
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
יעקב סולומון
תיווך רישיון: 31137400

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1)
בבניין וברחוב (27)
-
14.85 מ׳ ₪
441
₪33,673
7
ק
-
89 מ׳
5/11/2017
10.38 מ׳ ₪
390
₪26,612
6
1
2011

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
5/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של KING SOLOMON

לכל הדירות
דוד דבורה 1, קרית אונו
₪7,850,000
7 חד׳
קומת קרקע
200 מ"ר
מגדל המים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בסביון
המשי - גני תקווה
המשי - גני תקווה
דירות 6-3 חד׳
15 קומות
החל מ - ₪3,100,000
דרך המשי 19, גני תקווה
דף הבית
סביון
מידע חשוב
מדלן 2026