PxPixel
העלאת מודעה
אריה בן אליעזר 65, נווה יהושע, רמת גן
אריה בן אליעזר 65, נווה יהושע, רמת גן
אריה בן אליעזר 65, נווה יהושע, רמת גן
אריה בן אליעזר 65, נווה יהושע, רמת גן
אריה בן אליעזר 65, נווה יהושע, רמת גן
לכל התמונות · 6
₪6,400

אריה בן אליעזר 65, נווה יהושע, רמת גן

דירה להשכרה
3
חדרים
5
קומה
81
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
שירותים 2x
מעלית

תיאור הנכס

דירת מרווחת, מעלית וחניה, ממוזגת, 3 כיווני אוויר. נגישה לתחבורה ציבורית,למרכזי קניות , מרחק הליכה מהפארק הלאומי, בניין שמור ומטופח

מחיר למ״ר
₪79
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
14
ארנונה
₪845
ועד
₪345
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
בני_הנביאים_20_רמת_גן

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (420)
-
6.4 א׳ ₪
81
₪79
3
5
-
3522 מ׳
5/3/2026
2.62 מ׳ ₪
70
₪37,428
4
1
2001
243 מ׳
4/27/2026
2.45 מ׳ ₪
82
₪29,878
4
6
1970
263 מ׳
4/12/2026
373.67 א׳ ₪
90
₪4,151
4
7
2029
211 מ׳
3/30/2026
2.05 מ׳ ₪
51
₪40,196
2
ק
2015
263 מ׳
3/10/2026
2.1 מ׳ ₪
58
₪36,206
2
2
2029
237 מ׳
2/24/2026
2.41 מ׳ ₪
63
₪38,203
3
6
2029
307 מ׳
2/17/2026
6.3 מ׳ ₪
195
₪32,307
6
18
2027
221 מ׳
2/16/2026
2.48 מ׳ ₪
90
₪27,500
4
6
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר34 א׳ ₪
תשואה2.84%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪5,700
מתיווך
דירה
3 חד׳
קומה 1
95 מ"ר
נווה יהושע

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
מחניים 4 רמת גן
מחניים 4 רמת גן
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪2,490,000
מחניים 4, רמת גן
דף הבית
רמת גן
נווה יהושע
שכונות קרובות
מדלן 2026