PxPixel
העלאת מודעה
היסמין , פרחים;דגניה, כפר סבא
היסמין , פרחים;דגניה, כפר סבא
היסמין , פרחים;דגניה, כפר סבא
היסמין , פרחים;דגניה, כפר סבא
היסמין , פרחים;דגניה, כפר סבא
לכל התמונות · 10
₪8,200

היסמין , פרחים;דגניה, כפר סבא

דירה להשכרה
קומה
144
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה: דירת 5 חדרים עם ממ"ד ו2 חניות. בשכונת הפרחים המבוקשת בכפר סבא. ברחוב היסמין 11. הדירה מרווחת ומוארת. 5 חדרים, עם ממ"ד, בקומה 4 מתוך 6. מרפסת שמש מפנקת. יחידת הורים מלאה ומרווחת. 144 מטר בארנונה. מיזוג אוויר בכל הדירה. 3 כיווני אוויר. 2 חניות בטאבו. ארנונה לחודשיים: 1580 ש"ח. ועד בית: 350 ש"ח. תאריך כניסה מידי. עד קיץ 2027. מחיר שכירות חודשי 8200 ש"ח. אמיר אבן חן רימקסone מספר רישיון 3222853

מחיר למ״ר
₪57
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
6
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,580
ועד
₪350
שנת בנייה
1999
מרפסת
11 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אמיר אבן-חן
תיווך רישיון: 3222853

היסטוריית עסקאות

בסביבה (3)
בבניין וברחוב (100)
-
8.2 א׳ ₪
144
₪56
5
4
1999
97 מ׳
2/19/2026
2.4 מ׳ ₪
100
₪24,000
4
3
1985
281 מ׳
2/8/2026
2.02 מ׳ ₪
42
₪47,976
2
1
2030
361 מ׳
11/3/2025
2.15 מ׳ ₪
74
₪29,054
3.5
4
1983

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר30 א׳ ₪

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של רימקס ONE כפר סבא

לכל הדירות
ירושלים 31, כפר סבא
₪2,450,000
דירה
4 חד׳
קומה 1
110 מ"ר
ירושלים , קרית ספיר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בכפר סבא
חבצלת השרון 7-11 כפר סבא
חבצלת השרון 7-11 כפר סבא
חבצלת השרון 9, כפר סבא
דף הבית
כפר סבא
פרחים;דגניה
שכונות קרובות
מדלן 2026