PxPixel
העלאת מודעה
חטיבת גבעתי , קרית ויצמן, רעננה
חטיבת גבעתי , קרית ויצמן, רעננה
חטיבת גבעתי , קרית ויצמן, רעננה
חטיבת גבעתי , קרית ויצמן, רעננה
לכל התמונות · 4
₪8,750

חטיבת גבעתי , קרית ויצמן, רעננה

דירה להשכרה
קומה
150
מ״ר

יתרונות הנכס

מרפסת
מעלית
חיות מחמד

תיאור הנכס

השכרה 5 חד' מרווחת (2 סוויטות) - חטיבת גבעתי, רעננה מחיר: ₪ 8,750, ארנונה לחודשים 1650 ש"ח, ועד בית 320 ש"ח תיאור: פשוט להביא את המזוודות לדירה גדולה ומפנקת! ???? חטיבת גבעתי, רעננה. ✅ 5 חדרים גדולים (כולל 2 סוויטות!). ✅ 150 מ"ר בנוי – מרחב מחיה נדיב. ✅ חניה פרטית ומקלט בבניין. ✅ מיקום שקט ומרכזי.

מחיר למ״ר
₪58
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
ארנונה
₪1,650
ועד
₪320
מרפסת
12 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
Alon
תיווך רישיון: 3181730

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (97)
-
8.75 א׳ ₪
150
₪58
5
4
-
296 מ׳
4/21/2026
3.01 מ׳ ₪
87
₪34,597
3
3
2028
1608 מ׳
4/6/2026
2.89 מ׳ ₪
82
₪35,243
3
2
2019
347 מ׳
3/31/2026
2.15 מ׳ ₪
61
₪35,245
2
2
2026
309 מ׳
2/26/2026
5.5 מ׳ ₪
123
₪44,715
5
ק
2027
342 מ׳
2/26/2026
4.15 מ׳ ₪
134
₪30,970
5
2
1970
493 מ׳
2/24/2026
2.7 מ׳ ₪
80
₪33,750
3
5
2029
516 מ׳
2/22/2026
2.82 מ׳ ₪
83
₪33,975
4
ק
2022
347 מ׳
2/22/2026
5.98 מ׳ ₪
58
₪103,159
3
1
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר33 א׳ ₪
תשואה2.61%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של Nelson Investments

לכל הדירות
אליעזר יפה 18, רעננה
₪3,590,000
דירה
5 חד׳
קומה 4
134 מ"ר
אליעזר יפה , קרית דוד רמז

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברעננה
הר סיני 8 רעננה
הר סיני 8 רעננה
דירות 4-3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪2,798,000
הר סיני 8, רעננה
דף הבית
רעננה
קרית ויצמן
שכונות קרובות
מדלן 2026