PxPixel
העלאת מודעה
בן צבי שמעון , שטח 9 (בן צבי), גבעתיים
בן צבי שמעון , שטח 9 (בן צבי), גבעתיים
בן צבי שמעון , שטח 9 (בן צבי), גבעתיים
בן צבי שמעון , שטח 9 (בן צבי), גבעתיים
בן צבי שמעון , שטח 9 (בן צבי), גבעתיים
לכל התמונות · 9
₪16,000
₪16,500

בן צבי שמעון , שטח 9 (בן צבי), גבעתיים

דירת גג להשכרה
מתיווך
5
חדרים
9
קומה
290
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 4x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית

תיאור הנכס

בהזדמנות נדירה !!בלוקיישן המבוקש ביותר בגבעתיים !!דירת גג משודרגת להשכרה ברחוב בן צבי היוקרתי בבניין בוטיקבסמוך לפארק ,לקניון וקאנטרי גבעתיים6 חד במקור כ- 157 בנוי + 110 מרפסת שמש עם נוף פנורמי מערבי מדהים לכיוון הים !מרווחת ומוארת. 4 כיווני אוויר מלאים. 4 חדרי שירותים, 3 מקלחות . 2 חניות ומחסן .חדר הורים מפנק ענק כולל מאסטר וחדר ארונות פרטי* כולל יחידת שלמה בקומה נפרדת

מחיר למ״ר
₪55
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
9
ארנונה
₪1,800
ועד
₪300
שנת בנייה
2000
מרפסת
115 מ״ר
מחסן
10 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_107_מתחם_אשכול_תל_אביב
יצירת קשר
אביב לימור
תיווך רישיון: 30989580

היסטוריית עסקאות

בסביבה (227)
בבניין וברחוב (753)
-
16 א׳ ₪
290
₪55
5
9
2000
311 מ׳
12/31/2025
2.65 מ׳ ₪
83
₪31,927
3
4
1995
496 מ׳
12/12/2025
4.85 מ׳ ₪
127
₪38,188
4
10
2013
496 מ׳
9/17/2025
1.2 מ׳ ₪
127
₪9,448
4
ק
2012
644 מ׳
9/16/2025
1.67 מ׳ ₪
127
₪13,123
6
10
1987
496 מ׳
1/26/2025
1.14 מ׳ ₪
128
₪8,906
4
7
2010
496 מ׳
12/4/2022
2.4 מ׳ ₪
153
₪15,697
5
21
2012
496 מ׳
12/4/2022
5.9 מ׳ ₪
128
₪46,100
4
21
2012
496 מ׳
1/17/2022
4.32 מ׳ ₪
127
₪34,015
4
3
2015

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר40 א׳ ₪
תשואה3.08%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של נדלן משתלם

לכל הדירות
גורדון 36, גבעתיים
₪3,780,000
דירה
4 חד׳
קומה 2
110 מ"ר
גורדון , בורוכוב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בגבעתיים
דף הבית
גבעתיים
שטח 9 (בן צבי)
שכונות קרובות
מדלן 2026