PxPixel
העלאת מודעה
מחל 31, קרית חיים מערבית, חיפה
מחל 31, קרית חיים מערבית, חיפה
מחל 31, קרית חיים מערבית, חיפה
מחל 31, קרית חיים מערבית, חיפה
לכל התמונות · 4
₪6,500

מחל 31, קרית חיים מערבית, חיפה

פנטהאוז להשכרה
מתיווך
5
חדרים
8
קומה
114

תיאור הנכס

פנטהאוז יחיד בקומה, מרפסת ענקית 65 מ"ר נוף ים 5 חדרים, 114 מ"ר צמוד לגן ילדים ובית ספר וספר למטה דקה הליכה מהכול צמוד לטיילת של הים

מחיר למ״ר
₪57
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
8
מרפסת
65 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
רחל_4_חיפה

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (517)
-
6.5 א׳ ₪
114
₪57
5
8
-
819 מ׳
3/25/2026
1.35 מ׳ ₪
46
₪29,347
3
3
1970
288 מ׳
3/19/2026
750 א׳ ₪
82
₪9,146
4
ק
1960
1069 מ׳
3/15/2026
1.05 מ׳ ₪
39
₪26,923
2.5
1
1950
682 מ׳
3/13/2026
1.77 מ׳ ₪
143
₪12,377
5.5
1
1970
852 מ׳
3/12/2026
1.1 מ׳ ₪
60
₪18,333
3
ק
1950
765 מ׳
2/19/2026
1.74 מ׳ ₪
36
₪48,333
4
ק
1970
311 מ׳
2/18/2026
1.16 מ׳ ₪
56
₪20,714
3
4
1960
1078 מ׳
2/17/2026
930 א׳ ₪
37
₪25,135
3
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪
תשואה2.26%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2027

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

אודות המתווך

יוסי טיכטמן
רימקס קריות SMART
מתמחה באזור הקריות , מתעסק בהשקעות ומגורים כאחד , סוכן בסניף RE/MAX SMART הממוקם במשה שרת 77 ק.חיים מזרחית , שירות אדיב . אמינות ויושרה כדי לתת לכם את מה שאתם מחפשים !
לעמוד המתווך
נכסים נוספים של יוסי טיכטמן
לכל הנכסים
התמרים 3, קרית אתא
₪5,350
5 חד׳
קומה 1
125 מ"ר
התמרים 3, מרכז העיר

אודות המשרד

רימקס קריות SMART
משרד RE/MAX SMART בקריות, הינו משרד תיווך הנמנה כחלק מרשת משרדי רי/מקס ישראל, מנוהל עצמאית ומתמחה בשיווק וניהול נכסים בקריות בשיטה טכנולוגית וחדשנית.