PxPixel
העלאת מודעה
קרית השרון, נתניה
קרית השרון, נתניה
קרית השרון, נתניה
קרית השרון, נתניה
קרית השרון, נתניה
לכל התמונות · 15
₪7,100

בשכונת קרית השרון, נתניה

דירה להשכרה
קומה
119
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת 2x
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

דירת 4 חדרים מקסימה ומרוהטת. בלב שכונת קריית השרון - נתניה. הדירה בקומה השלישית, כ 107 מ''ר+ 12 מ''ר מרפסת שמש מרווחת וכיפית הצופה לנוף ירוק ופסטורלי. בעלת כיווני אוויר לדרום ולמערב. מוארת, עורפית ושקטה. הבעלים מקסימים והחוזה קליל והוגן. יש כמובן חנייה פרטית, ממ''ד ומעלית. במיקום מעולה עם גישה מהירה לכביש 4, בקרבת מוסדות חינוך, מרכזים קהילתיים והספורטק השכונתי, לא לפספס. בשיווק בלעדי וייחודי מאת מתן נסטל מבית - NESTEL, הבית שלכם - להתחלה חדשה. לשאלות ומידע, נשמח לעמוד לרשותכם, תודה על פנייתכם.

מחיר למ״ר
₪60
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
6
ארנונה
₪1,104
ועד
₪350
שנת בנייה
2008
מרפסת 1
12 מ״ר
מרפסת 2
3 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
VitzmaSokolovNetanya
יצירת קשר
מתן נסטל
תיווך רישיון: 3133567

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (18)
-
7.1 א׳ ₪
119
₪59
4
3
2008
776 מ׳
5/1/2026
2.7 מ׳ ₪
99
₪27,272
5
14
2007
168 מ׳
4/29/2026
2.4 מ׳ ₪
95
₪25,263
4
1
2006
335 מ׳
4/23/2026
1.5 מ׳ ₪
121
₪12,396
5
2
2012
209 מ׳
4/12/2026
3.12 מ׳ ₪
111
₪28,108
5
6
2007
845 מ׳
4/6/2026
2.7 מ׳ ₪
107
₪25,233
4
8
2011
857 מ׳
3/31/2026
3 מ׳ ₪
114
₪26,315
5
3
2015
845 מ׳
3/29/2026
3.05 מ׳ ₪
113
₪26,991
4.5
13
2010
354 מ׳
3/22/2026
2.67 מ׳ ₪
97
₪27,525
4
5
2007

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר26 א׳ ₪
תשואה2.75%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב כסלו הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של מתן נסטל - הבית שלכם להתחלה חדשה

לכל הדירות
מנדלי מוכר ספרים 1, בת ים
₪3,700
דירה
2.5 חד׳
קומה 3
62 מ"ר
מרכז העיר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
בראשית FAMILY
בראשית FAMILY
דירות 5-3 חד׳
16 קומות
החל מ - ₪2,550,000
האלונים 12, נתניה
דף הבית
נתניה
קרית השרון
שכונות קרובות
מדלן 2026