PxPixel
העלאת מודעה
ניסים אלוני 7, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 7, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 7, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 7, פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני 7, פארק צמרת, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪16,000

ניסים אלוני 7, פארק צמרת, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
3
חדרים
15
קומה
140
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

להשכרה במתחם היוקרתי פארק צמרת - דירת 3 חדרים מרווחת בקומה גבוהה, עם שלושה כיווני אוויר וריהוט מלא. הדירה כוללת מרפסת גדולה ומפנקת הצופה לשקיעות היפות של תל אביב, מטבח מאובזר במוצרי חשמל, שני מקומות חניה ומחסן. בבניין לובי בוטיק בעיצוב מוקפד, בריכת שחייה חיצונית, חדר כושר, מתחם ספא, שירותי קונסיירז, אבטחה 24/7 ועוד.

מחיר למ״ר
₪114
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
31
מרפסת
16 מ״ר
מחסן
6 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ליסין_15_תל_אביב
יצירת קשר
הומלנד בית ממכר נכסים
תיווך רישיון: 3985705

היסטוריית עסקאות

בסביבה (160)
בבניין וברחוב (1000)
-
16 א׳ ₪
140
₪114
3
15
-
136 מ׳
3/15/2016
9.42 מ׳ ₪
320
₪29,448
6
30
2008
136 מ׳
12/19/2013
3.85 מ׳ ₪
112
₪34,375
3
9
2009
136 מ׳
6/5/2013
3.35 מ׳ ₪
154
₪21,753
3
14
2007
136 מ׳
3/20/2013
4.45 מ׳ ₪
120
₪37,083
4
18
2009
136 מ׳
12/24/2012
3.23 מ׳ ₪
100
₪32,250
3.5
6
2010
136 מ׳
12/17/2012
5.09 מ׳ ₪
130
₪39,130
3
25
2007
136 מ׳
11/1/2011
3.38 מ׳ ₪
100
₪33,750
4
7
2009
136 מ׳
1/23/2011
9.34 מ׳ ₪
237
₪39,390
6
36
2011

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר55 א׳ ₪
תשואה3.19%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של הומלנד בית ממכר נכסים

לכל הדירות
ניסים אלוני 6, תל אביב יפו
₪5,900,000
דירה
4 חד׳
קומה 20
135 מ"ר
ניסים אלוני 6, פארק צמרת

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
טשרניחובסקי 7 - T7
טשרניחובסקי 7 - T7
דירות 3 חד׳
6 קומות
טשרניחובסקי 7, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
פארק צמרת
שכונות קרובות
מדלן 2026