PxPixel
העלאת מודעה
דניה, חיפה
דניה, חיפה
דניה, חיפה
דניה, חיפה
דניה, חיפה
לכל התמונות · 8
₪16,500

בשכונת דניה, חיפה

בית פרטי להשכרה
מתיווך
6
חדרים
קרקע
קומה
250
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
אמבטיה/מקלחת 4x
שירותים 4x
גינה
מרפסת
מחסן
ממ״ד

תיאור הנכס

בדניה ב, בית פרטי נוח ומרווח, פונה לנוף טבע מרהיב. 6 חדרים, 4 מקלחות, יחידת הורים גדולה, ממ״ד,2 חניות מקורות. גינה מהסלון גדולה, ומרפסת מפנקת. נכס ייחודי

מחיר למ״ר
₪66
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
שטח גינה
400 מ״ר
מרפסת
50 מ״ר
מחסן
15 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_חיפה
יצירת קשר
מתי גרינהולץ
תיווך רישיון: 30514385

היסטוריית עסקאות

בסביבה (792)
בבניין וברחוב (68)
-
16.5 א׳ ₪
250
₪66
6
ק
-
624 מ׳
2/12/2026
3.35 מ׳ ₪
147
₪22,789
5
ק
1987
771 מ׳
1/22/2026
3.65 מ׳ ₪
174
₪20,977
7
3
1987
5547 מ׳
10/26/2025
1.53 מ׳ ₪
83
₪18,433
4
3
1970
279 מ׳
9/15/2025
4.3 מ׳ ₪
243
₪17,695
6
ק
1988
1376 מ׳
8/7/2025
866.5 א׳ ₪
145
₪5,975
5
ק
1991
1738 מ׳
6/27/2025
6.25 מ׳ ₪
207
₪30,193
7
ק
1970
1415 מ׳
6/15/2025
4 מ׳ ₪
256
₪15,625
8
1
1991
5590 מ׳
5/25/2025
1.82 מ׳ ₪
85
₪21,411
4
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר21 א׳ ₪
תשואה2.95%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
3/10
תחבורה ציבורית
4/10
קניות וסידורים
4/10
בילוי ופנאי
4/10
למד עוד

דירות נוספות של מתי גרינהולץ שיווק ותיווך נדל"ן

לכל הדירות
יעקב אזולאי 11, חיפה
₪1,250,000
דירה
2.5 חד׳
קומה 2
60 מ"ר
רמת אלון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
יותם 35 חיפה
יותם 35 חיפה
דירות 6-3 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,380,000
יותם 35, חיפה
דף הבית
חיפה
דניה
שכונות קרובות
מדלן 2026