PxPixel
העלאת מודעה
רבי חנינא 18, נתיבות ישראל, בית שמש
רבי חנינא 18, נתיבות ישראל, בית שמש
רבי חנינא 18, נתיבות ישראל, בית שמש
רבי חנינא 18, נתיבות ישראל, בית שמש
רבי חנינא 18, נתיבות ישראל, בית שמש
לכל התמונות · 7
₪5,300

רבי חנינא 18, נתיבות ישראל, בית שמש

דירה להשכרה
4
חדרים
2
קומה
92
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
שירותים 2x
מרפסת 2x
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

ההשכרה היא לתקופה בת 5 חודשים בלבד מ10 במרץ עד 10 באוגוסט

מחיר למ״ר
₪58
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
02/2026
קומות בבניין
5
ארנונה
₪1,070
ועד
₪290
שנת בנייה
2024
מרפסת 1
14 מ״ר
מרפסת 2
4 מ״ר

היסטוריית עסקאות

בסביבה (332)
בבניין וברחוב (26)
-
5.3 א׳ ₪
92
₪57
4
2
2024
226 מ׳
4/14/2026
3.38 מ׳ ₪
156
₪21,666
6
6
2021
490 מ׳
3/24/2026
2.84 מ׳ ₪
129
₪22,015
5
3
2029
490 מ׳
3/24/2026
2.85 מ׳ ₪
129
₪22,093
5
3
2029
490 מ׳
3/22/2026
2.27 מ׳ ₪
94
₪24,095
3
6
2029
490 מ׳
3/22/2026
2.48 מ׳ ₪
109
₪22,715
4
5
2029
490 מ׳
3/10/2026
2.35 מ׳ ₪
106
₪22,169
4
3
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר23 א׳ ₪