PxPixel
העלאת מודעה
יונה וולך 7, ציר החינוך, הוד השרון
יונה וולך 7, ציר החינוך, הוד השרון
לכל התמונות · 2
₪9,500

יונה וולך 7, ציר החינוך, הוד השרון

דירה להשכרה
מתיווך
5
חדרים
21
קומה
135
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

להשכרה 5 חדרים חדשה ומשודרגת!! בציר החינוך, שכונת גרין פארק החדשה 135 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר נוף פתוח לדרום! מאסטר הורים מפנק! 2 חניות + מחסן! לובי מפואר + חדר דיירים, *** מרחק הליכה מבתי ספר, פארק 4 עונות, קניון עזריאלי, ספורטן, ספורטק ***

מחיר למ״ר
₪70
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
23
מרפסת
19 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_204_הדר_הוד_השרון
יצירת קשר
מנדי טל
תיווך רישיון: 3251804

היסטוריית עסקאות

בסביבה (67)
בבניין וברחוב (19)
-
9.5 א׳ ₪
135
₪70
5
21
-
343 מ׳
1/26/2026
4.49 מ׳ ₪
121
₪37,140
5
2
2024
436 מ׳
1/15/2026
5.35 מ׳ ₪
111
₪48,198
5
ק
2025
584 מ׳
12/31/2025
5 מ׳ ₪
126
₪39,682
5
2
2027
584 מ׳
12/30/2025
4.75 מ׳ ₪
127
₪37,401
5
2
2027
584 מ׳
12/21/2025
5.1 מ׳ ₪
126
₪40,476
5
1
2029
343 מ׳
11/30/2025
4.51 מ׳ ₪
121
₪37,314
5
3
2024
343 מ׳
11/20/2025
4.63 מ׳ ₪
123
₪37,658
5
3
2024
343 מ׳
11/19/2025
4.5 מ׳ ₪
120
₪37,520
5
4
2024

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר37 א׳ ₪
תשואה2.42%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

דירות נוספות של רימקס הוד והדר

לכל הדירות
אפרים קציר 7, הוד השרון
₪4,790,000
דירה
5 חד׳
קומה 18
135 מ"ר
אפרים קציר , מתחם 1200

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בהוד השרון
אלקטרה לייף סטייל הוד השרון
אלקטרה לייף סטייל הוד השרון
הסרגל 9, הוד השרון
דף הבית
הוד השרון
ציר החינוך
שכונות קרובות
מדלן 2026