PxPixel
העלאת מודעה
סירקין 25, פועלי הרכבת, גבעתיים
סירקין 25, פועלי הרכבת, גבעתיים
סירקין 25, פועלי הרכבת, גבעתיים
סירקין 25, פועלי הרכבת, גבעתיים
סירקין 25, פועלי הרכבת, גבעתיים
לכל התמונות · 7
₪5,600

סירקין 25, פועלי הרכבת, גבעתיים

דירה להשכרה
3
חדרים
1
קומה
65
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מקלט

תיאור הנכס

דירת 3 חדרים מקסימה, משופצת, מוארת ומרווחת מתפנה בקרוב ומחכה לכם! כתובת: רחוב סירקין, גבעתיים. גודל: 3 חדרים, כ-65 מ"ר. מצב הדירה: משופצת ומרוהטת חלקית. מיגון: יש מקלט תת-קרקעי בבניין (שימו לב - המקלט ללא דלת הדף). שכירות: 5,600 ש"ח לחודש. תאריך כניסה: כניסת מיידית דירה נעימה עם אנרגיות טובות, נמצאת במיקום פשוט פגז! יורדים למטה ויש לכם הכל במרחק הליכה: תחבורה ציבורית נגישה מאוד (גישה נוחה ומהירה לתל אביב), סופרים, מרכזי קניות, בתי קפה, מסעדות ומקומות בילוי. מושלמת לזוגות או יחידים

מחיר למ״ר
₪86
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
ארנונה
₪771
ועד
₪80
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הזיתים_27_רמת_גן

היסטוריית עסקאות

בסביבה (726)
בבניין וברחוב (493)
-
5.6 א׳ ₪
65
₪86
3
1
-
261 מ׳
2/27/2026
2.05 מ׳ ₪
55
₪37,272
3
2
1960
259 מ׳
2/19/2026
1.75 מ׳ ₪
92
₪19,021
4
1
1970
253 מ׳
2/10/2026
2.87 מ׳ ₪
64
₪44,843
3
6
2017
345 מ׳
1/14/2026
1.81 מ׳ ₪
27
₪67,037
1
1
1960
301 מ׳
12/23/2025
793.33 א׳ ₪
47
₪16,879
2
3
1960
214 מ׳
11/4/2025
3.6 מ׳ ₪
81
₪44,444
4
5
1970
111 מ׳
9/17/2025
2.6 מ׳ ₪
77
₪33,766
3.5
3
1970
214 מ׳
9/9/2025
1.5 מ׳ ₪
82
₪18,292
4
1
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר38 א׳ ₪
תשואה3.13%

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בגבעתיים
פרי מגדים
פרי מגדים
פרי מגדים 2, תל אביב יפו
דף הבית
גבעתיים
פועלי הרכבת
שכונות קרובות
מדלן 2026