PxPixel
העלאת מודעה
שדרות בן גוריון 2, נוף הטיילת, נתניה
שדרות בן גוריון 2, נוף הטיילת, נתניה
שדרות בן גוריון 2, נוף הטיילת, נתניה
שדרות בן גוריון 2, נוף הטיילת, נתניה
שדרות בן גוריון 2, נוף הטיילת, נתניה
לכל התמונות · 12
₪13,000

שדרות בן גוריון 2, נוף הטיילת, נתניה

דירה להשכרה
4
חדרים
16
קומה
150
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת

תיאור הנכס

דירת יוקרתית מעוצבת מרוהטת בקו ראשון לים דירת 5 חדרים שהוסבה ל -4 חדרים. נוף פתוח לים. דירה מעוצבת ומרוהטת ברמה גבוהה. מטבח מאובזר במוצרי חשמל ( שני מקררים אינטגרליים, מדיח אינטגרלי, כיריים חשמליים) משטחי מטבח בציפוי קוריאן. במטבח אי רחב כולל מקומות ישיבה. כל הבית עם גופי תאורה. פינת אוכל יוקרתית עם נוף פתוח לים. חדרי שינה עם ארונות קיר אינטגרליים צבע בתנור. בבניין בריכת שחייה משקיפה לים, חדר כושר 2 חניות.

מחיר למ״ר
₪87
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
19
ארנונה
₪2,251
ועד
₪1,650
מרפסת
20 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שניאור_זלמן_18_נתניה

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (199)
-
13 א׳ ₪
150
₪86
4
16
-
1593 מ׳
4/20/2026
5.41 מ׳ ₪
133
₪40,676
3
28
2016
1489 מ׳
3/8/2026
3.85 מ׳ ₪
131
₪29,398
5
1
2006
1502 מ׳
2/19/2026
3.73 מ׳ ₪
147
₪25,340
5
9
2013
452 מ׳
2/5/2026
4.55 מ׳ ₪
145
₪31,379
5
11
2009
1593 מ׳
1/29/2026
2.65 מ׳ ₪
81
₪32,716
3
17
2013
1360 מ׳
12/29/2025
3.49 מ׳ ₪
108
₪32,314
5
5
2005
1593 מ׳
12/10/2025
3.7 מ׳ ₪
108
₪34,259
4
14
2012
3907 מ׳
12/7/2025
6.01 מ׳ ₪
161
₪37,309
5
14
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר31 א׳ ₪
תשואה2.52%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

שדרות בן גוריון הן רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
10/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪16,000
מתיווך
מיני פנטהאוז
4 חד׳
קומה 31
160 מ"ר
נוף הטיילת

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
LILY חבצלת השרון
LILY חבצלת השרון
דירות 6-5 חד׳
19 קומות
נתניה
דף הבית
נתניה
נוף הטיילת
שכונות קרובות
מדלן 2026