PxPixel
העלאת מודעה
פתח תקווה 27, רמת אפרים, נתניה
פתח תקווה 27, רמת אפרים, נתניה
פתח תקווה 27, רמת אפרים, נתניה
פתח תקווה 27, רמת אפרים, נתניה
פתח תקווה 27, רמת אפרים, נתניה
לכל התמונות · 6
₪5,600

פתח תקווה 27, רמת אפרים, נתניה

דירה להשכרה
4
חדרים
4
קומה
102
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
שירותים 2x
מעלית
מקלט
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

להשכרה ללא תיווך דירה 4 חדרים, כולל מעלית, כולל מקלט ,גדולה ,חזיתית, מוארת ומשופצת, הכוללת מטבח חדש, מזגני אלקטרה חדשים בחדרי השינה והסלון, מרפסת שירות ושני חדרי שירותים. הדירה ממוקמת בבניין שעבר לא מזמן שיפוץ חיצוני כולל גינה בכניסה ללובי. חנייה פרטית הכוללת שער חשמלי. הדירה נמצאת בקרבת בתי ספר וגני ילדים ובמרחק של 5 דקות הליכה מתחנת המרכזית וקניון השרון. תאריך כניסה לדירה 01/07/26. (נא לא להתקשר בשבת.)

מחיר למ״ר
₪55
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
5
ארנונה
₪1,350
ועד
₪220
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ההסתדרות_9_13_נתניה

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (576)
-
5.6 א׳ ₪
102
₪54
4
4
-
222 מ׳
3/12/2026
1.74 מ׳ ₪
73
₪23,835
3
4
1980
544 מ׳
3/11/2026
2.7 מ׳ ₪
119
₪22,689
5
4
2020
645 מ׳
3/8/2026
3.9 מ׳ ₪
130
₪30,000
5
8
2024
645 מ׳
2/12/2026
3.65 מ׳ ₪
155
₪23,548
5
1
2027
671 מ׳
2/8/2026
2.87 מ׳ ₪
121
₪23,719
5
5
2025
645 מ׳
1/19/2026
2.95 מ׳ ₪
123
₪23,983
5
2
2028
645 מ׳
1/15/2026
2.85 מ׳ ₪
104
₪27,403
4
3
2024
536 מ׳
1/8/2026
3.5 מ׳ ₪
162
₪21,604
6
ק
1995

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר23 א׳ ₪
תשואה2.77%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
savyon gardens, נתניה
savyon gardens, נתניה
דירות 6-3 חד׳
32 קומות
היהלומן אברהמס 24, נתניה
דף הבית
נתניה
רמת אפרים
שכונות קרובות
מדלן 2026