PxPixel
העלאת מודעה
רמת בגין, חיפה
רמת בגין, חיפה
רמת בגין, חיפה
רמת בגין, חיפה
רמת בגין, חיפה
לכל התמונות · 14
₪6,750

בשכונת רמת בגין, חיפה

דירה להשכרה
קומה
120
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

ברמת בגין 5 חדרים משופצת, עם ממ"ד שתי חניות במכפיל, מעלית, מרפסת שמש ומחסן גדול, כ 120 מטרים, קרובה לביה"ס נופים.

מחיר למ״ר
₪56
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
6
ארנונה
₪2,300
ועד
₪400
מרפסת
12 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
רחל_4_חיפה
יצירת קשר
excellent real estate
תיווך רישיון: 31136155

היסטוריית עסקאות

בסביבה (975)
בבניין וברחוב (186)
-
6.75 א׳ ₪
120
₪56
5
1
-
168 מ׳
4/23/2026
2.7 מ׳ ₪
81
₪33,333
6
1
1970
348 מ׳
3/30/2026
1.75 מ׳ ₪
63
₪27,777
3
3
2028
313 מ׳
3/8/2026
1.9 מ׳ ₪
92
₪20,652
4
1
1970
129 מ׳
2/9/2026
2.88 מ׳ ₪
137
₪21,021
5
1
1986
408 מ׳
1/26/2026
1.58 מ׳ ₪
88
₪17,954
4
2
1960
538 מ׳
1/12/2026
4 מ׳ ₪
195
₪20,512
5
1
1999
292 מ׳
12/15/2025
1.9 מ׳ ₪
94
₪20,212
4
4
1982
447 מ׳
12/2/2025
2.03 מ׳ ₪
70
₪29,000
4
1
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר21 א׳ ₪
תשואה2.39%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2028

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של excellent real estate

לכל הדירות
ווטסון 27, חיפה
₪2,850,000
דירה
5 חד׳
קומת קרקע
120 מ"ר
רמת בגין

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
ווטסון 11 חיפה
ווטסון 11 חיפה
דירות 6-5 חד׳
7 קומות
ווטסון ליונל 11, חיפה
דף הבית
חיפה
רמת בגין
שכונות קרובות
מדלן 2026