PxPixel
העלאת מודעה
יקותיאל אדם 13, שיכון ותיקים, כפר סבא
יקותיאל אדם 13, שיכון ותיקים, כפר סבא
יקותיאל אדם 13, שיכון ותיקים, כפר סבא
יקותיאל אדם 13, שיכון ותיקים, כפר סבא
יקותיאל אדם 13, שיכון ותיקים, כפר סבא
לכל התמונות · 9
₪16,000

יקותיאל אדם 13, שיכון ותיקים, כפר סבא

קוטג' להשכרה
8
חדרים
קרקע
קומה
250
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 3x
גינה
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

הבית עבר שיפוץ מקיף כולל מטבח ריצוף נגרות מקלחות

מחיר למ״ר
₪64
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
ארנונה
₪2,500
שנת בנייה
1995
שטח גינה
140 מ״ר

היסטוריית עסקאות

בסביבה (585)
בבניין וברחוב (16)
-
16 א׳ ₪
250
₪64
8
ק
1995
147 מ׳
1/19/2026
3.3 מ׳ ₪
104
₪31,730
4
7
2009
289 מ׳
1/2/2026
4.58 מ׳ ₪
135
₪33,888
5
1
2009
294 מ׳
6/23/2025
2.83 מ׳ ₪
100
₪28,300
4
5
2019
490 מ׳
5/23/2025
4.2 מ׳ ₪
118
₪35,593
5
2
2015
294 מ׳
5/6/2025
2.4 מ׳ ₪
97
₪24,742
4
3
1970
297 מ׳
2/20/2025
2.8 מ׳ ₪
101
₪27,722
4
5
1980
147 מ׳
9/10/2024
2.2 מ׳ ₪
82
₪26,829
3
7
2007
301 מ׳
9/4/2024
2.26 מ׳ ₪
90
₪25,111
4
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר32 א׳ ₪
תשואה2.7%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
9/10
תחבורה ציבורית
5/10
קניות וסידורים
3/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בכפר סבא
אימבר 17 כפר סבא
אימבר 17 כפר סבא
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,750,000
אימבר 17, כפר סבא
דף הבית
כפר סבא
שיכון ותיקים
שכונות קרובות
הצג עוד
מדלן 2026