PxPixel
העלאת מודעה
אחרון , קרית שלום, תל אביב יפו
אחרון , קרית שלום, תל אביב יפו
לכל התמונות · 2
₪8,500

אחרון , קרית שלום, תל אביב יפו

דירת גן להשכרה
מתיווך
3.5
חדרים
קרקע
קומה
160
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
גינה
מחסן
חיות מחמד

תיאור הנכס

תרבות נדלן אורבנית מציגים: להשכרה בקרית שלום- בית 3.5 חדרים קרקע עם חצר! 160 מ"ר בנוי + 100 מ"ר חצר. מיקום מעולה בשכונה. סלון ענק ומטבח מאובזר בכל המוצרי חשמל. מקלט נמצא מטר מהבית. כניסה ב1/6 גמיש מחיר- 8,500 אל תפספסו את ההזדמנות. צרו קשר לביקור בנכס. תיווך עופרי.

מחיר למ״ר
₪53
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
05/2026
ארנונה
₪600
שטח גינה
100 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
טשרניחובסקי_7_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
עופרי נווה
תיווך רישיון: 3244291

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (24)
-
8.5 א׳ ₪
160
₪53
3.5
ק
-
502 מ׳
5/6/2026
3.1 מ׳ ₪
75
₪41,333
3
7
2025
212 מ׳
3/25/2026
264.91 א׳ ₪
7
₪37,844
4
8
2031
63 מ׳
3/24/2026
165.44 א׳ ₪
4
₪41,360
4
15
2031
502 מ׳
1/7/2026
3.82 מ׳ ₪
101
₪37,821
4
1
2025
502 מ׳
12/30/2025
4.12 מ׳ ₪
103
₪40,000
4
7
2025
502 מ׳
12/29/2025
4.29 מ׳ ₪
120
₪35,750
5
6
2025
665 מ׳
12/29/2025
2.3 מ׳ ₪
57
₪40,350
3
3
1970
832 מ׳
12/10/2025
3.65 מ׳ ₪
128
₪28,515
4
ק
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר38 א׳ ₪
תשואה2.52%

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של תרבות נדל"ן אורבנית

לכל הדירות
מעפילי סלואדור 14, תל אביב יפו
₪3,840,000
דירה
4 חד׳
קומה 5
90 מ"ר
מעפילי סלואדור , צהלון ושיכוני חסכון

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
המגדל בחורשות
המגדל בחורשות
דירות 5-3 חד׳
19 קומות
החל מ - ₪2,990,000
תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
קרית שלום
שכונות קרובות
מדלן 2026