PxPixel
העלאת מודעה
המלך אמציהו 3, נווה דוד, חיפה
המלך אמציהו 3, נווה דוד, חיפה
המלך אמציהו 3, נווה דוד, חיפה
המלך אמציהו 3, נווה דוד, חיפה
המלך אמציהו 3, נווה דוד, חיפה
לכל התמונות · 12
₪8,300

המלך אמציהו 3, נווה דוד, חיפה

דירה להשכרה
5
חדרים
8
קומה
132
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

דירה יוקרתית, מרווחת ומעוצבת. מטבח וסלון משודרגים. נוף פנורמי לים וסטנדרט מגורים גבוה מאוד. יחידת הורים גדולה. שירותים-מקלחת וחדר כביסה. שירותי אורחים. בית חכם לובי מפואר, 4 מעליות מהירות, מועדון דיירים, חדר גיימינג, גינה ובריכה אקולוגית לשימוש הדיירים הבניין בלבד. שתי חניות קרובות למעליות וליציאה (עניין משמעותי ברב קומות) מרפסת ענקית של 23 מ"ר. גישה מהירה לרכבת חוף הכרמל, כביש החוף, מת"מ ותחב"צ. ריהוט מלא, כל מוצרי החשמל עד המכונת קפה, מרפסת מאובזרת עם גריל גז, פינת ישיבה וטלוויזיה

מחיר למ״ר
₪63
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
27
ארנונה
₪1,200
ועד
₪600
שנת בנייה
2023
מרפסת
23 מ״ר

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (457)
-
8.3 א׳ ₪
132
₪62
5
8
2023
141 מ׳
3/31/2026
2.39 מ׳ ₪
83
₪28,795
4
6
2028
96 מ׳
3/15/2026
1.15 מ׳ ₪
21
₪54,761
1
ק
1970
96 מ׳
3/15/2026
1.15 מ׳ ₪
21
₪54,761
1
ק
1970
141 מ׳
3/10/2026
2.99 מ׳ ₪
106
₪28,207
4
18
2029
141 מ׳
3/8/2026
1.3 מ׳ ₪
58
₪22,413
3
1
1990
323 מ׳
2/24/2026
1.25 מ׳ ₪
42
₪29,761
2
1
1950
5 מ׳
2/22/2026
2.78 מ׳ ₪
126
₪22,063
5
8
2023
5 מ׳
2/12/2026
2.5 מ׳ ₪
140
₪17,857
4
24
2021

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪
תשואה1.93%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪7,200
TOP10 במדד המתווכים
דירה
5 חד׳
קומה 9
122 מ"ר
נווה דוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
דף הבית
חיפה
נווה דוד
שכונות קרובות
מדלן 2026