PxPixel
העלאת מודעה
כרמל ותיק, חיפה
כרמל ותיק, חיפה
כרמל ותיק, חיפה
כרמל ותיק, חיפה
כרמל ותיק, חיפה
לכל התמונות · 7
₪2,790,000
4.5
חדרים
1
קומה
100

תיאור הנכס

למכירה בקרבת מרכז הכרמל, ברחוב איתנים דירת גן 4.5 חדרים כ-100 מ"ר גינה היקפית כ-50 מ"ר ממ"ד חניה מחסן ללא מדרגות גישה לכניסה מיידית!!!

מה ההון העצמי שלך?
₪1,400,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪1,390,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪9,220
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪27,900
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
שטח גינה
50 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ווטסון_11_חיפה
יצירת קשר
נתי אוחיון
תיווך רישיון: 36874

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (37)
-
2.79 מ׳ ₪
100
₪27,900
4.5
1
-
170 מ׳
5/6/2026
1.55 מ׳ ₪
75
₪20,666
3
1
1960
487 מ׳
3/11/2026
2.2 מ׳ ₪
50
₪44,000
4
1
1940
93 מ׳
3/5/2026
1.05 מ׳ ₪
134
₪7,835
5
3
2000
360 מ׳
2/22/2026
3.93 מ׳ ₪
104
₪37,788
5
5
2027
195 מ׳
2/20/2026
1.2 מ׳ ₪
64
₪18,750
3
1
1950
334 מ׳
2/19/2026
1.57 מ׳ ₪
58
₪27,068
3
1
1950
109 מ׳
2/19/2026
2 מ׳ ₪
106
₪18,867
4
3
1993
109 מ׳
2/8/2026
1.78 מ׳ ₪
69
₪25,724
3
2
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪
תשואה2.42%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2028

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של כרמל סנטר

לכל הדירות
הגליל 137, חיפה
₪2,290,000
דירה
5 חד׳
קומה 3
126 מ"ר
נוה שאנן

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
קדימה 41 חיפה
קדימה 41 חיפה
דירות 6-3 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,490,000
קדימה 41, חיפה
דף הבית
חיפה
כרמל ותיק
שכונות קרובות
מדלן 2026