PxPixel
העלאת מודעה
ליפשיץ דניאל , כפר גנים ג, פתח תקווה
ליפשיץ דניאל , כפר גנים ג, פתח תקווה
ליפשיץ דניאל , כפר גנים ג, פתח תקווה
ליפשיץ דניאל , כפר גנים ג, פתח תקווה
ליפשיץ דניאל , כפר גנים ג, פתח תקווה
לכל התמונות · 44
₪12,800

ליפשיץ דניאל , כפר גנים ג, פתח תקווה

פנטהאוז להשכרה
מתיווך
6
חדרים
5
קומה
240
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

מראים רביעי 20/05 מ16 בתיאום מראש בשיחת טלפון או ווססאפ: במיקום הכי מבוקש בשכונה , רח' דניאל ליפשיץ הפסטוראלי והשקט, מוצע להשכרה פנטהאוז 6 חד' 170 מ"ר (בנוי) מדהים ביופיו+ מר' 70 מ"ר היוצאת מהסלון לגינה. סלון רחב ידיים, מטבח "כפרי", יחידת הורים עם חדר ארונות מקלחת ושירותים. חדרים מרווחים במיוחד! לדירה קליניקה צמודה (מחסן שהוסב) עם כניסה נפרדת. תיכנון מדויק עם חשיבה על כל הפרטים הקטנים. בניין בוטיק בן 5 קומות בלבד ושכנים איכותיים ביותר, מעלית (מנגנון שבת), 2 חניות נפרדות מקורות.

מחיר למ״ר
₪53
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
5
על עמודים
כן
ארנונה
₪2,300
ועד
₪390
שנת בנייה
2005
מרפסת
70 מ״ר
מחסן
8 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
לובה_אליאב_3_פתח_תקווה
יצירת קשר
אינפיניטי לב המרכז בהנהלת אלינה גוץ
תיווך רישיון: 24224

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (103)
-
12.8 א׳ ₪
240
₪53
6
5
2005
235 מ׳
4/27/2026
2.54 מ׳ ₪
112
₪22,678
3
4
2006
996 מ׳
4/23/2026
3.95 מ׳ ₪
128
₪30,859
5
6
2009
281 מ׳
3/24/2026
3.82 מ׳ ₪
125
₪30,560
6
3
2003
343 מ׳
3/23/2026
2.9 מ׳ ₪
113
₪25,663
5
5
1990
638 מ׳
3/18/2026
3.5 מ׳ ₪
114
₪30,701
5
4
2016
609 מ׳
3/15/2026
3.48 מ׳ ₪
131
₪26,564
5
5
2008
955 מ׳
2/23/2026
3.77 מ׳ ₪
143
₪26,363
6
6
2018
615 מ׳
2/19/2026
2.65 מ׳ ₪
84
₪31,547
3
2
2003

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪
תשואה2.83%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
6/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

אודות המתווך

אלינה גוץ
אינפיניטי לב המרכז בהנהלת אלינה גוץ
נעים להכיר – אלינה גוץ, מתווכת נדל"ן בפתח תקווה

היי, אני אלינה גוץ, בעלת משרד התיווך "אינפיניטי לב המרכז", וכבר 18 שנה אני חיה ונושמת את שוק הנדל"ן בפתח תקווה.

ליוויתי אלפי לקוחות מרוצים, מכרתי והשכרתי אינספור נכסים, אבל מבחינתי – כל עסקה היא עולם ומלואו. אני מאמינה שתיווך טוב הוא לא רק חיבור בין מוכר לקונה, אלא תהליך שלם שדורש דיוק, יצירתיות וניהול נכון של כל פרט – מהתמחור הראשוני ועד החתימה על החוזה.