PxPixel
העלאת מודעה
דרך פיק"א 25, מרכז המושבה, פרדס חנה כרכור
דרך פיק"א 25, מרכז המושבה, פרדס חנה כרכור
דרך פיק"א 25, מרכז המושבה, פרדס חנה כרכור
דרך פיק"א 25, מרכז המושבה, פרדס חנה כרכור
דרך פיק"א 25, מרכז המושבה, פרדס חנה כרכור
לכל התמונות · 8
₪4,400

דרך פיק"א 25, מרכז המושבה, פרדס חנה כרכור

דירה להשכרה
בבלעדיות
3
חדרים
2
קומה
60
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה - דירת 3 חדרים, בדרך פיקא בפרדס חנה. בניין פנימי ובודד - מרוחק מהכיש. מרחק הליכה ממרכז המושבה. קרבה לכבישי הגישה לישוב. אפשרות לטווח ארוך. כניסה מיידית (מס' נכס 2013312)

מחיר למ״ר
₪73
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
מיכה מגידיש
תיווך בבלעדיות רישיון: 3136176

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (89)
-
4.4 א׳ ₪
60
₪73
3
2
-
1093 מ׳
4/28/2026
2.72 מ׳ ₪
135
₪20,148
5
4
2030
438 מ׳
4/5/2026
36 א׳ ₪
7
₪5,142
4
ק
2022
546 מ׳
3/26/2026
2.96 מ׳ ₪
110
₪26,909
5
ק
2022
428 מ׳
3/25/2026
2.45 מ׳ ₪
133
₪18,421
4
3
2022
326 מ׳
3/22/2026
3.3 מ׳ ₪
153
₪21,568
5
ק
2028
326 מ׳
3/22/2026
2.4 מ׳ ₪
119
₪20,168
5
3
2028
326 מ׳
3/18/2026
3.28 מ׳ ₪
143
₪22,927
5
ק
2028
438 מ׳
3/5/2026
53 א׳ ₪
12
₪4,416
1
ק
2024

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר23 א׳ ₪
תשואה2.73%

תחושת קהילה
2/10
נקיון ותחזוקה
2/10
בתי ספר
2/10
תחבורה ציבורית
2/10
קניות וסידורים
2/10
בילוי ופנאי
2/10
למד עוד

דירות נוספות של אנגלו סכסון פרדס חנה כרכור, קציר וחריש

לכל הדירות
סמטת רותם 11, פרדס חנה כרכור
₪2,520,000
4 חד׳
קומת קרקע
122 מ"ר
סמטת רותם ,

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בפרדס חנה כרכור
לב המושבה פרדס חנה
לב המושבה פרדס חנה
דירות 5-4 חד׳
9 קומות
השומר 6, פרדס חנה כרכור
דף הבית
פרדס חנה כרכור
מרכז המושבה
שכונות קרובות
הצג עוד
מדלן 2026