PxPixel
העלאת מודעה
תדהר 11, ורדיה, חיפה
לכל התמונות · 1
₪5,900

תדהר 11, ורדיה, חיפה

דירה להשכרה
קומה
95
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מחסן
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה בחיפה – שכונת ורדיה | רחוב תדהר בבניין אבן קטן ואיכותי עם מעט דיירים דירת 4 חדרים מרווחת ומחולקת מצוין ????️חדר שינה הורים גדול ומפנק עם מקלחת ושירותים ממ"ד מרפסת היקפית גדולה כ־25 מ"ר חלל אירוח מרווח, מואר, אוורירי ושקט במיוחד נגישות מצוינת – ירידה של קומה בלבד חניה מחסן ???? כניסה מיידית מתאימה גם לטווח ארוך בבלעדיות אנגלו־סכסון חיפה שרון אשל –

מחיר למ״ר
₪62
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
מרפסת
25 מ״ר
מחסן
4 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
רחל_4_חיפה
יצירת קשר
שרון אשל
תיווך רישיון: 30930265

היסטוריית עסקאות

בסביבה (886)
בבניין וברחוב (54)
-
5.9 א׳ ₪
95
₪62
4
1
-
467 מ׳
2/11/2026
2.8 מ׳ ₪
100
₪28,000
4
ק
1970
3364 מ׳
1/22/2026
3.05 מ׳ ₪
128
₪23,803
5
6
2028
3364 מ׳
1/20/2026
2.5 מ׳ ₪
106
₪23,584
4
1
2028
374 מ׳
1/18/2026
2.25 מ׳ ₪
89
₪25,280
4
6
2001
3364 מ׳
1/11/2026
3.7 מ׳ ₪
139
₪26,595
5
6
2028
243 מ׳
1/8/2026
1.88 מ׳ ₪
86
₪21,860
4
1
2010
3364 מ׳
12/11/2025
4.4 מ׳ ₪
154
₪28,571
5
5
2029
394 מ׳
12/9/2025
2.85 מ׳ ₪
141
₪20,212
5
ק
1995

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר21 א׳ ₪
תשואה3.25%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של אנגלו סכסון חיפה

לכל הדירות
נביאים 26, חיפה
₪725,000
דירה
3 חד׳
קומה 3
60 מ"ר
נביאים 26, הדר הכרמל

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
יהודה עמיחי 8, גבעת זמר
יהודה עמיחי 8, גבעת זמר
דירות 5 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪4,400,000
יהודה עמיחי 8, חיפה
דף הבית
חיפה
ורדיה
שכונות קרובות
מדלן 2026