PxPixel
העלאת מודעה
יצחק (זיקו) גרציאני , שרונה, תל אביב יפו
יצחק (זיקו) גרציאני , שרונה, תל אביב יפו
יצחק (זיקו) גרציאני , שרונה, תל אביב יפו
יצחק (זיקו) גרציאני , שרונה, תל אביב יפו
יצחק (זיקו) גרציאני , שרונה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 11
₪9,900

יצחק (זיקו) גרציאני , שרונה, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
4
חדרים
30
קומה
105
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד
מחסן

תיאור הנכס

דירה מדהימה במחיר חלומי בגינדי ת"א. אצלנו תמצאו את המבחר הגדול ביותר של דירות אטרקטיביות ומעוצבות בגינדי ת"א והסביבה בהתאמה אישית. 2 עד 6 חד' לקניה או להשכרה, אשר נמצאות בבניינים או במגדלים, במיקומים ובמחירי הכי שווים + נוף פנורמי לים. מומחים לשכונות גני שרונה, לב ת"א והסביבה. לתיאום סיור מקיף בנכסים שנותרו התקשרו למומחים! בנוסף תהנו מ: חדר כושר, שומר, לובי, לאונ'ג עסקים, קאנטרי, פארק, בריכה ועוד.

מחיר למ״ר
₪94
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
30
מחסן
-
יש טעות במודעה? דווחו לנו
SHBN_PRI_MEGADIM_TEL_AVIV
יצירת קשר
שי
תיווך רישיון: 30930985

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (0)
-
9.9 א׳ ₪
105
₪94
4
30
-
18 מ׳
4/16/2026
5.3 מ׳ ₪
93
₪56,989
4
16
2025
1214 מ׳
3/22/2026
4.89 מ׳ ₪
50
₪97,700
2
26
2031
1214 מ׳
3/22/2026
10.28 מ׳ ₪
105
₪97,946
3
26
2031
1214 מ׳
3/10/2026
5.62 מ׳ ₪
67
₪83,806
3
19
2031
18 מ׳
3/5/2026
5.5 מ׳ ₪
91
₪60,439
4
38
2025
494 מ׳
2/19/2026
5.24 מ׳ ₪
135
₪38,799
5
42
2027
670 מ׳
2/17/2026
5.82 מ׳ ₪
77
₪75,584
3
3
2025
494 מ׳
2/16/2026
10.08 מ׳ ₪
140
₪71,999
5
33
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר58 א׳ ₪
תשואה2.52%

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

דירות נוספות של זירו מתווכים - בזירו עמלה

לכל הדירות
חשמונאים 106, תל אביב יפו
₪6,400,000
דירה
5 חד׳
קומה 16
160 מ"ר
חשמונאים , שרונה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
לסקוב 7, תל אביב
לסקוב 7, תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪3,700,000
לסקוב חיים 7, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
שרונה
שכונות קרובות
מדלן 2026