PxPixel
העלאת מודעה
רוטשילד , המרכז השקט, פתח תקווה
רוטשילד , המרכז השקט, פתח תקווה
רוטשילד , המרכז השקט, פתח תקווה
רוטשילד , המרכז השקט, פתח תקווה
לכל התמונות · 4
₪5,500

רוטשילד , המרכז השקט, פתח תקווה

דירה להשכרה
מתיווך
3.5
חדרים
5
קומה
90
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מעלית

תיאור הנכס

מרכז השקט: רח רוטשילד, דירה 3.5 חדרים במצב מעולה. מרוהטת חלקית. להשכרה מ1.7.26. דירה עורפית ושקטה, 3 מזגנים חדשים, סלון מרווח מאוד. מרפסת שירות גדולה. קומה 5 מתוך 7 קומות, יש מעלית. מקלט מסודר. לדירה חניה בטאבו. יש דוד שמש.רהיטים:מקרר,מכונת כביסה, ספה,ארון קיר,מזנון, ארון אחסון במרפסת שירות מקום נוח: מקולת קרובה, פארק נשיא בן צבי, מוסדות חינוך קרובות, 3 סופרים, סופר פאר, תחבורה ציבורית מצויינת וקרובה, יציאה לכביש 471 ממש קרובה. אפשרות לטווח ארוך. ללא חיות

מחיר למ״ר
₪61
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
6
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,000
ועד
₪300
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
לובה_אליאב_3_פתח_תקווה
יצירת קשר
ג'ניה לביא
תיווך רישיון: 3135572

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
5.5 א׳ ₪
90
₪61
3.5
5
-
635 מ׳
4/29/2026
2.08 מ׳ ₪
71
₪29,295
3
1
2001
317 מ׳
4/26/2026
2.26 מ׳ ₪
90
₪25,111
4
1
2001
441 מ׳
4/23/2026
2.17 מ׳ ₪
62
₪35,000
3
8
2029
586 מ׳
4/16/2026
2 מ׳ ₪
85
₪23,529
4
2
1980
252 מ׳
4/12/2026
2.48 מ׳ ₪
96
₪25,833
4
4
2021
337 מ׳
4/1/2026
1.91 מ׳ ₪
82
₪23,292
4
4
1986
402 מ׳
3/31/2026
2.08 מ׳ ₪
70
₪29,714
3
3
2029
106 מ׳
3/31/2026
2.97 מ׳ ₪
135
₪22,000
5
1
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר26 א׳ ₪
תשואה2.94%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של אמא נכסים

לכל הדירות
יהודה הלוי 7, פתח תקווה
₪1,760,000
דירה
3.5 חד׳
קומה 3
80 מ"ר
יהודה הלוי , מרכז העיר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בפתח תקווה
גד מכנס 28, פתח תקווה
גד מכנס 28, פתח תקווה
דירות 5-4 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,590,000
מכנס גד 28, פתח תקווה
דף הבית
פתח תקווה
המרכז השקט
שכונות קרובות
מדלן 2026