PxPixel
העלאת מודעה
אורן 4, גדרה הצעירה, גדרה
אורן 4, גדרה הצעירה, גדרה
אורן 4, גדרה הצעירה, גדרה
אורן 4, גדרה הצעירה, גדרה
אורן 4, גדרה הצעירה, גדרה
לכל התמונות · 14
₪6,600

אורן 4, גדרה הצעירה, גדרה

דירה להשכרה
3.5
חדרים
2
קומה
120
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
מרפסת 2x

מחיר למ״ר
₪55
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
07/2026
קומות בבניין
3
ארנונה
₪1,056
ועד
₪250
שנת בנייה
2007
מרפסת 1
20 מ״ר
מרפסת 2
8 מ״ר

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (37)
-
6.6 א׳ ₪
120
₪55
3.5
2
2007
416 מ׳
4/30/2026
2.05 מ׳ ₪
95
₪21,578
3
1
2000
632 מ׳
2/25/2026
2.38 מ׳ ₪
102
₪23,333
4
1
2010
472 מ׳
2/22/2026
2.14 מ׳ ₪
80
₪26,750
4
2
2003
416 מ׳
1/26/2026
2.67 מ׳ ₪
95
₪28,105
4
1
2000
462 מ׳
12/29/2025
2.33 מ׳ ₪
90
₪25,888
4
4
2001
583 מ׳
12/16/2025
3.6 מ׳ ₪
140
₪25,714
5
ק
2000
830 מ׳
12/15/2025
2.5 מ׳ ₪
92
₪27,173
4
1
2008
524 מ׳
12/9/2025
3.28 מ׳ ₪
100
₪32,800
4
ק
1999

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר26 א׳ ₪

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
5/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
4/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בגדרה
ארבע אמהות, גדרה
ארבע אמהות, גדרה
דירות 7-5 חד׳
1 קומות
ארבע אמהות 25, גדרה
דף הבית
גדרה
גדרה הצעירה
שכונות קרובות
מדלן 2026