PxPixel
העלאת מודעה
בוגרשוב , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
בוגרשוב , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
בוגרשוב , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
בוגרשוב , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
בוגרשוב , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪9,500

בוגרשוב , לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
75
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
לשותפים

תיאור הנכס

דירת 3 חדרים, 75 מ"ר. 2 מקלחות ושירותים. מקלט בבניין. קרוב לדיזינגוף סנטר.

מחיר למ״ר
₪127
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
על עמודים
כן
ארנונה
₪800
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
חדרה_10_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
גדי אבישר
תיווך רישיון: 30513594

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (353)
-
9.5 א׳ ₪
75
₪126
3
1
-
571 מ׳
3/18/2026
4.04 מ׳ ₪
59
₪68,514
2
4
2027
473 מ׳
2/24/2026
5.85 מ׳ ₪
77
₪75,974
3
4
2028
200 מ׳
2/22/2026
4.28 מ׳ ₪
55
₪77,727
2.5
4
2028
590 מ׳
2/15/2026
11.9 מ׳ ₪
119
₪100,000
4
5
2018
276 מ׳
2/3/2026
2.98 מ׳ ₪
39
₪76,282
2
1
1960
333 מ׳
2/3/2026
3.33 מ׳ ₪
39
₪85,384
2
ק
1960
473 מ׳
2/1/2026
4.48 מ׳ ₪
59
₪75,932
3
3
2029
571 מ׳
1/14/2026
3.69 מ׳ ₪
54
₪68,267
2
4
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר76 א׳ ₪
תשואה2.85%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב בוגרשוב הוא רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של Avalon Group

לכל הדירות
חיים לבנון 90, תל אביב יפו
₪4,250,000
דירה
4.5 חד׳
קומה 3
109 מ"ר
חיים לבנון , אפקה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
טשרניחובסקי 7 - T7
טשרניחובסקי 7 - T7
דירות 3 חד׳
6 קומות
טשרניחובסקי 7, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
לב תל אביב החלק המערבי
שכונות קרובות
מדלן 2026