PxPixel
העלאת מודעה
ישראל טל 5, יד חרוצים, תל אביב יפו
ישראל טל 5, יד חרוצים, תל אביב יפו
ישראל טל 5, יד חרוצים, תל אביב יפו
ישראל טל 5, יד חרוצים, תל אביב יפו
ישראל טל 5, יד חרוצים, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪9,800

ישראל טל 5, יד חרוצים, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
3
חדרים
14
קומה
75
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
שירותים 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

דירת 3 חדרים במגדל אלפא (מעל מלון ג'ורג'). עורפית, שקטה ונעימה. מרפסת שמש מערבית של כ 14 מ"ר המשקיפה על פארק ירוק. מרחק דקה הליכה מתחנת הרכבת הקלה

מחיר למ״ר
₪131
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
02/2026
קומות בבניין
30
ארנונה
₪800
ועד
₪1,330
שנת בנייה
2022
מרפסת
14 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
דרך_השלום_92_96_תל_אביב
יצירת קשר
שיווק נדל"ן LEAD
תיווך רישיון: 31034041

היסטוריית עסקאות

בסביבה (98)
בבניין וברחוב (0)
-
9.8 א׳ ₪
75
₪130
3
14
2022
3065 מ׳
7/14/2025
3.8 מ׳ ₪
59
₪64,406
3
4
1970
3065 מ׳
3/21/2025
2 מ׳ ₪
51
₪39,215
2
2
1960
103 מ׳
1/29/2025
4.01 מ׳ ₪
60
₪66,780
3
10
2030
103 מ׳
1/26/2025
4.19 מ׳ ₪
60
₪69,892
3
1
2030
103 מ׳
1/26/2025
3.44 מ׳ ₪
47
₪73,151
2
1
2030
103 מ׳
1/23/2025
3.75 מ׳ ₪
49
₪76,428
2
23
2030
103 מ׳
1/2/2025
6.71 מ׳ ₪
92
₪72,900
4
1
2030
103 מ׳
12/25/2024
3.6 מ׳ ₪
75
₪48,000
3
1
2023

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר70 א׳ ₪
תשואה4.19%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

מטרדים

דירות נוספות של שיווק נדל"ן LEAD

לכל הדירות
אנה פרנק 1, רמת גן
₪7,500,000
5 חד׳
קומה 10
266 מ"ר
אנה פרנק , החרוזים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
ecocity באלכסנדר ינאי 12-14 תל אביב יפו
ecocity באלכסנדר ינאי 12-14 תל אביב יפו
דירות 4-3 חד׳
6 קומות
אלכסנדר ינאי 12, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
יד חרוצים
שכונות קרובות
מדלן 2026