PxPixel
העלאת מודעה
דרך שלמה 46, פלורנטין, תל אביב יפו
דרך שלמה 46, פלורנטין, תל אביב יפו
דרך שלמה 46, פלורנטין, תל אביב יפו
דרך שלמה 46, פלורנטין, תל אביב יפו
דרך שלמה 46, פלורנטין, תל אביב יפו
לכל התמונות · 15
₪7,500

דרך שלמה 46, פלורנטין, תל אביב יפו

דירה להשכרה
2
חדרים
11
קומה
47
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ק
חיות מחמד

תיאור הנכס

אנחנו בעלים פרטיים (לא תיווך), פרוייקט מומה, לובי עם שומר, דירה מהממת וחדשה שגרו בה רק שנה, בקומה גבוהה עם נוף פתוח לכיוון מזרח, פרקט בחדר השינה, אינדוקציה במטבח. כניסה ב 1/7/26. ליצור קשר בווטסאפ

מחיר למ״ר
₪160
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
17
ארנונה
₪450
ועד
₪675
שנת בנייה
2025
מרפסת
6 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אנטוקולסקי_9_תל_אביב_יפו

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (771)
-
7.5 א׳ ₪
47
₪159
2
11
2025
150 מ׳
4/13/2026
2.5 מ׳ ₪
47
₪53,191
2
3
2003
470 מ׳
3/17/2026
2.14 מ׳ ₪
31
₪69,032
2
8
2008
365 מ׳
3/12/2026
4.2 מ׳ ₪
72
₪58,333
3
3
2022
470 מ׳
3/12/2026
1.48 מ׳ ₪
31
₪47,580
2
2
2010
364 מ׳
3/10/2026
3.69 מ׳ ₪
49
₪75,306
2
4
2026
441 מ׳
2/19/2026
4.53 מ׳ ₪
69
₪65,710
2
7
2027
306 מ׳
2/16/2026
2.51 מ׳ ₪
54
₪46,481
3
3
1920
457 מ׳
2/3/2026
2.7 מ׳ ₪
42
₪64,285
2
3
2028

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר62 א׳ ₪
תשואה2.57%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2026

אופי הרחוב

דרך שלמה היא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
4/10
בתי ספר
4/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪6,000
מתיווך
דירה
2 חד׳
קומת קרקע
40 מ"ר
פלורנטין

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
FRANKLY - דרך שלמה 44 תל אביב
FRANKLY - דרך שלמה 44 תל אביב
דירות 3 חד׳
16 קומות
הרא"ש 44, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
פלורנטין
שכונות קרובות
מדלן 2026