PxPixel
העלאת מודעה
הרקון 9, הבורסה, רמת גן
הרקון 9, הבורסה, רמת גן
הרקון 9, הבורסה, רמת גן
הרקון 9, הבורסה, רמת גן
לכל התמונות · 4
₪5,900

הרקון 9, הבורסה, רמת גן

דירה להשכרה
3
חדרים
3
קומה
60
מ״ר

תיאור הנכס

דירת 3 חדרים משופצת, המחיר כולל ארנונה ומים. מיזוג בכל חדר, יש מעלית, ריהוט חלקי, מתאימה לשותפים, קרובה לרכבת

מחיר למ״ר
₪98
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תרעד_12_14_רמת_גן

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (3)
-
5.9 א׳ ₪
60
₪98
3
3
-
208 מ׳
4/20/2026
1.95 מ׳ ₪
48
₪40,625
2
24
2000
208 מ׳
3/15/2026
1.95 מ׳ ₪
48
₪40,625
2
32
2005
208 מ׳
2/3/2026
2.5 מ׳ ₪
64
₪39,062
2
24
1998
171 מ׳
1/29/2026
430.7 א׳ ₪
26
₪16,565
1
2
1970
653 מ׳
1/6/2026
5.4 מ׳ ₪
110
₪49,090
4
47
2025
653 מ׳
12/14/2025
3.75 מ׳ ₪
83
₪45,180
3
21
2025
381 מ׳
12/14/2025
3.95 מ׳ ₪
124
₪31,854
4
21
2015
241 מ׳
12/2/2025
750 א׳ ₪
19
₪39,473
1
ק
1991

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר40 א׳ ₪
תשואה3.13%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪8,500
מתיווך
דירה
3 חד׳
קומה 12
90 מ"ר
הבורסה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
EXCHANGE רמת גן
EXCHANGE רמת גן
דירות 4-3 חד׳
55 קומות
ארלוזורוב 84, רמת גן
דף הבית
רמת גן
הבורסה
שכונות קרובות
מדלן 2026