PxPixel
העלאת מודעה
הרמן הכהן , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
הרמן הכהן , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
הרמן הכהן , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
הרמן הכהן , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
הרמן הכהן , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 16
₪12,900

הרמן הכהן , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
65
מ״ר

תיאור הנכס

להשכרה מתיווך ברחוב הרמן הכהן ????✨ 100 מ״ר 3 חדרים קומה ב׳ בבניין של 3 קומות מתפנה ב־30/6 ???? מחיר מבוקש: 12,900₪ דירה יפה, מרווחת ומוארת עם תכנון איכותי ונעים. מטבח מושקע ומעוצב ברמה גבוהה, חלל מגורים גדול ואווירה מעולה. ממוקמת באזור מבוקש וקרובה לכל מה שצריך ???????? ✔️ מקלט בבניין הצמוד ✔️ בניין אינטימי עם 3 דירות בלבד ✔️ גג משותף לדיירי הבניין מ.ר. 3141303

מחיר למ״ר
₪198
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
04/2026
קומות בבניין
3
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מגרש_9_פארק_החורשות_תל_אביב
יצירת קשר
מיקי בן – אמתי
תיווך רישיון: 3141303

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (63)
-
12.9 א׳ ₪
65
₪198
3
2
-
232 מ׳
4/28/2026
1.35 מ׳ ₪
42
₪32,142
2
1
1930
224 מ׳
4/5/2026
3.8 מ׳ ₪
48
₪79,166
3
ק
1960
703 מ׳
3/10/2026
4.51 מ׳ ₪
53
₪85,037
2.5
1
2027
703 מ׳
3/10/2026
6.75 מ׳ ₪
78
₪86,538
3
1
2027
269 מ׳
2/23/2026
2.71 מ׳ ₪
53
₪51,132
2
ק
1930
610 מ׳
2/17/2026
3.7 מ׳ ₪
67
₪55,223
3
2
1960
164 מ׳
2/15/2026
3.7 מ׳ ₪
86
₪43,023
3
1
1940
164 מ׳
2/15/2026
3.88 מ׳ ₪
76
₪51,052
3
2
1930

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר55 א׳ ₪
תשואה2.49%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2029

מטרדים

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של יועצים BM

לכל הדירות
סנפיר 6, הרצליה
₪60,000
בית פרטי
5 חד׳
קומת קרקע
400 מ"ר
סנפיר , הרצליה פיתוח

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
המגדל בחורשות
המגדל בחורשות
דירות 5-3 חד׳
19 קומות
החל מ - ₪2,990,000
תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
שכונות קרובות
מדלן 2026