PxPixel
העלאת מודעה
סוקולוב 12, צפון מערב, בת ים
סוקולוב 12, צפון מערב, בת ים
סוקולוב 12, צפון מערב, בת ים
לכל התמונות · 3
₪8,800

סוקולוב 12, צפון מערב, בת ים

דירה להשכרה
קומה
125
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה במגדלי ים היוקרתיים בבת ים ???? לחיות ברמה אחרת – מול הים, במגדל מפואר עם כל הפינוקים האפשריים ✨ דירת 4 חדרים ענקית ומרווחת ✨ כ-125 מ״ר בנוי ✨ נוף פתוח ומטורף לים ✨ 2 חדרי רחצה + 2 שירותים ✨ מטבח יוקרתי ומשודרג של סמל ✨ חשמל חכם ✨ מזגן מיני מרכזי ✨ חימום מים בגז 24/7 ✨ מגדל יוקרתי עם שומר 24/7 ✨ 3 מעליות ✨ מרחק של כ-80 צעדים מהים ✨ ליד הרכבת הקלה, בתי קפה, מסעדות ותחבורה ציבורית חוויה של מגורים ברמת מלון – במיקום הכי מבוקש בבת ים ???? ⚡ כל הקודם זוכה – חייבים להגיע לראות

מחיר למ״ר
₪70
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
30
על עמודים
כן
שנת בנייה
2025
מרפסת
12 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שדרות_העצמאות_72_76_בת_ים
יצירת קשר
נאוה בר אושר
תיווך רישיון: 3203750

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (702)
-
8.8 א׳ ₪
125
₪70
4
3
2025
450 מ׳
5/6/2026
1.82 מ׳ ₪
62
₪29,274
3
1
1960
338 מ׳
4/17/2026
1.48 מ׳ ₪
46
₪32,173
2
3
1960
416 מ׳
4/5/2026
2.4 מ׳ ₪
70
₪34,357
3
5
2028
728 מ׳
3/29/2026
1.87 מ׳ ₪
46
₪40,652
2
1
2029
530 מ׳
3/27/2026
3.13 מ׳ ₪
127
₪24,645
5
4
2028
530 מ׳
3/27/2026
3.2 מ׳ ₪
127
₪25,196
5
7
2028
610 מ׳
3/25/2026
2.2 מ׳ ₪
80
₪27,500
3
4
2027
728 מ׳
3/24/2026
1.9 מ׳ ₪
45
₪42,222
2
2
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר33 א׳ ₪
תשואה3.04%

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של נאוה בר אושר תיווך ושיווק נדל''ן

לכל הדירות
סוקולוב 12, בת ים
₪4,799,000
5 חד׳
קומה 1
163 מ"ר
סוקולוב 12, צפון מערב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבת ים
שמחה הולצברג 20, בת ים
שמחה הולצברג 20, בת ים
דירות 5-4 חד׳
9 קומות
הולצברג שמחה 20, בת ים
דף הבית
בת ים
צפון מערב
שכונות קרובות
מדלן 2026