PxPixel
העלאת מודעה
הגדוד העברי 77, רמב"ם, ראשון לציון
הגדוד העברי 77, רמב"ם, ראשון לציון
הגדוד העברי 77, רמב"ם, ראשון לציון
הגדוד העברי 77, רמב"ם, ראשון לציון
הגדוד העברי 77, רמב"ם, ראשון לציון
לכל התמונות · 12
₪7,100

הגדוד העברי 77, רמב"ם, ראשון לציון

דירה להשכרה
5
חדרים
2
קומה
135
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת 3x
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

לרצינים בלבד,דירה יפיפיה,מיקום מרכזי,קומה 2 מתוך 4,חזית,מעלית,חניה,4 מזגנים,5 חדרים,3 כיווני אויר,ממד,אמבטיה חדשה,דלתות חדשות,חדר הורים עם מקלחון ושרותים צמודים וחדר ארונות צמוד,2 מקלחות ו 2 שירותים בדירה.מקבלים דירה צבועה ונקייה,דוד חשמל,מחזירים דירה צבועה ונקייה 7,100 שח לחודש,גמישות בתשלומים 1-12.

מחיר למ״ר
₪53
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,300
ועד
₪250
מרפסת 1
10 מ״ר
מרפסת 2
3 מ״ר
מרפסת 3
2 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אלקטרה_מתחם_האלף_מגרש_101_ראשון_לציון

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (322)
-
7.1 א׳ ₪
135
₪52
5
2
-
282 מ׳
4/15/2026
1.86 מ׳ ₪
42
₪44,285
2
7
2026
457 מ׳
3/31/2026
2.8 מ׳ ₪
110
₪25,454
5
6
1970
556 מ׳
3/26/2026
2.35 מ׳ ₪
121
₪19,421
5
5
1985
646 מ׳
3/26/2026
626.67 א׳ ₪
62
₪10,107
3
2
2001
775 מ׳
3/25/2026
2.27 מ׳ ₪
98
₪23,163
4
1
1970
46 מ׳
3/25/2026
2.35 מ׳ ₪
107
₪21,962
5
6
2027
842 מ׳
3/24/2026
1.69 מ׳ ₪
94
₪17,978
4
6
1984
537 מ׳
3/17/2026
1.77 מ׳ ₪
64
₪27,578
3
2
1986

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪
תשואה3.14%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2029

אופי הרחוב

רחוב הגדוד העברי הוא רחוב מגורים שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪8,200
מתיווך
פנטהאוז
5 חד׳
קומה 5
150 מ"ר
רמב"ם

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בראשון לציון
אלפא ראשון לציון
אלפא ראשון לציון
דירות 5-3 חד׳
15 קומות
ראשון לציון
דף הבית
ראשון לציון
רמב"ם
שכונות קרובות
מדלן 2026