PxPixel
העלאת מודעה
גרינבוים 8, אברמוביץ, ראשון לציון
גרינבוים 8, אברמוביץ, ראשון לציון
גרינבוים 8, אברמוביץ, ראשון לציון
גרינבוים 8, אברמוביץ, ראשון לציון
גרינבוים 8, אברמוביץ, ראשון לציון
לכל התמונות · 7
₪6,000

גרינבוים 8, אברמוביץ, ראשון לציון

דירה להשכרה
4
חדרים
5
קומה
110
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
שירותים 2x
מרפסת 3x
מעלית
מקלט
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

דירה מרווחת ביותר , מוארת ומאווררת מאד . מטבח , שירותים ,מקלחת +שירותים , תאורה , דלתות ופרקט חדשים . מיקום מעולה ליד קניון רוטשילד

מחיר למ״ר
₪55
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
7
על עמודים
כן
ארנונה
₪1,150
ועד
₪180
שנת בנייה
1973
מרפסת 1
10 מ״ר
מרפסת 2
10 מ״ר
מרפסת 3
10 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אלקטרה_מתחם_האלף_מגרש_101_ראשון_לציון

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (61)
-
6 א׳ ₪
110
₪54
4
5
1973
954 מ׳
5/4/2026
1.78 מ׳ ₪
72
₪24,722
4
1
1970
800 מ׳
4/30/2026
2.75 מ׳ ₪
122
₪22,540
5
5
2026
800 מ׳
4/30/2026
2.14 מ׳ ₪
87
₪24,597
3
5
2026
1027 מ׳
4/27/2026
1.92 מ׳ ₪
83
₪23,132
4
2
1982
1015 מ׳
4/26/2026
1.67 מ׳ ₪
50
₪33,400
2.5
4
1960
797 מ׳
4/15/2026
1.67 מ׳ ₪
55
₪30,363
2.5
1
1960
800 מ׳
4/15/2026
2.3 מ׳ ₪
104
₪22,115
4
5
2026
702 מ׳
3/30/2026
1.77 מ׳ ₪
68
₪26,029
3
1
1970

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר24 א׳ ₪
תשואה2.77%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב גרינבוים הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪4,700
מתיווך
דירה
4 חד׳
קומה 3
100 מ"ר
אברמוביץ

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בראשון לציון
אלפא ראשון לציון
אלפא ראשון לציון
דירות 5-3 חד׳
15 קומות
ראשון לציון
דף הבית
ראשון לציון
אברמוביץ
שכונות קרובות
מדלן 2026