PxPixel
העלאת מודעה
חנה רובינא 2, רמת גולדה, חיפה
חנה רובינא 2, רמת גולדה, חיפה
חנה רובינא 2, רמת גולדה, חיפה
לכל התמונות · 3
₪4,500

חנה רובינא 2, רמת גולדה, חיפה

דירת גן להשכרה
מתיווך
2
חדרים
קרקע
קומה
65
מ״ר

יתרונות הנכס

גינה
חיות מחמד

תיאור הנכס

להשכרה דירת גן קסומה כ 65 מ"ר כוללת חדר שינה סלון מטבח ושרותתים מקלחת מפנקים כמו צימר בצפון גינה של 150 מ"ר עם פינת מטבח ומנגל בחוץ לאוהבי החמר מתאים לזוג או יחיד לפרטים נוספים וסיור בנכס צלצל עכשו

מחיר למ״ר
₪69
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
שטח גינה
150 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ווטסון_11_חיפה
יצירת קשר
שביט נכסים
תיווך רישיון: 3984363

היסטוריית עסקאות

בסביבה (465)
בבניין וברחוב (35)
-
4.5 א׳ ₪
65
₪69
2
ק
-
704 מ׳
2/19/2026
2 מ׳ ₪
100
₪20,000
4
1
1996
412 מ׳
2/10/2026
546.67 א׳ ₪
80
₪6,833
3
3
2010
412 מ׳
2/4/2026
3.05 מ׳ ₪
110
₪27,727
4.5
ק
1995
315 מ׳
1/28/2026
3.31 מ׳ ₪
116
₪28,534
5
1
1991
689 מ׳
1/7/2026
1.93 מ׳ ₪
122
₪15,778
5
2
1981
721 מ׳
12/31/2025
2.1 מ׳ ₪
93
₪22,580
4
1
1984
370 מ׳
12/22/2025
2.45 מ׳ ₪
115
₪21,304
5
3
1996
135 מ׳
12/18/2025
2.75 מ׳ ₪
171
₪16,081
5
2
1992

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר22 א׳ ₪

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
9/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של שביט נכסים

לכל הדירות
גרשון שופמן 1, חיפה
₪5,950,000
מגרש
500 מ"ר
גרשון שופמן 1, דניה

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בחיפה
דוכיפת 9 חיפה
דוכיפת 9 חיפה
דירות 5 חד׳
4 קומות
החל מ - ₪3,390,000
דוכיפת 9, חיפה
דף הבית
חיפה
רמת גולדה
שכונות קרובות
מדלן 2026