PxPixel
העלאת מודעה
שחם 19, אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
לכל התמונות · 1
₪8,500

שחם 19, אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה

דירה להשכרה
5
חדרים
8
קומה
145
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

דירת 5 חדרים חדשה להשכרה בפרויקט היוקרתי Y-PREMIUM בקריה האקדמית, פסגת הדר. קומה 8 מתוך 21 בבניין חדש עם לובי מפואר, מועדון דיירים, 3 מעליות ומפרט מתקדם. מחסן צמוד לדירה, 2 חניות, 2 חדרי רחצה ו-3 שירותים, מזגן מרכזי, מטבח נובו משודרג כולל אי. מיקום מנצח, קרוב לצירים ראשיים, רכבת קלה, מתחמי מסחר ותעסוקה. ארנונה לחודשיים ~875 ש"ח (נכון למועד פרסום המודעה).

מחיר למ״ר
₪59
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
21
על עמודים
כן
ארנונה
₪875
ועד
₪580
שנת בנייה
2025
מרפסת
15 מ״ר
מחסן
-
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מונטפיורי_2_פתח_תקווה

היסטוריית עסקאות

בסביבה (364)
בבניין וברחוב (225)
-
8.5 א׳ ₪
145
₪58
5
8
2025
164 מ׳
4/14/2026
3.73 מ׳ ₪
128
₪29,156
5
11
2025
164 מ׳
3/30/2026
3.72 מ׳ ₪
128
₪29,062
5
10
2025
164 מ׳
3/29/2026
3.76 מ׳ ₪
128
₪29,375
5
13
2025
164 מ׳
3/24/2026
6.2 מ׳ ₪
181
₪34,254
6
6
2020
164 מ׳
3/24/2026
3.83 מ׳ ₪
128
₪29,882
5
16
2025
164 מ׳
3/24/2026
3.21 מ׳ ₪
89
₪36,033
3
16
2028
164 מ׳
3/23/2026
3.23 מ׳ ₪
89
₪36,258
3
18
2028
164 מ׳
3/17/2026
4.13 מ׳ ₪
154
₪26,818
6
15
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
2/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
6/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בפתח תקווה
שלזינגר 8
שלזינגר 8
דירות 6-4 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,550,000
הרב שלזינגר עקיבא 8, פתח תקווה
דף הבית
פתח תקווה
אזור תעשיה רמת סיב
שכונות קרובות
מדלן 2026