PxPixel
העלאת מודעה
עזרא הסופר 15, כרם התימנים, תל אביב יפו
עזרא הסופר 15, כרם התימנים, תל אביב יפו
עזרא הסופר 15, כרם התימנים, תל אביב יפו
עזרא הסופר 15, כרם התימנים, תל אביב יפו
עזרא הסופר 15, כרם התימנים, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪8,200

עזרא הסופר 15, כרם התימנים, תל אביב יפו

דירה להשכרה
3
חדרים
1
קומה
72
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
מרפסת 2x

תיאור הנכס

מפרטי. דירה מוארת ומרווחת. פונה לחזית. יש מקלט בבניין. הבניין עומד לעבור שיפוץ. חיזוק המבנה. לא נכנסים לדירות. השיפוץ ייקח 4-6 חודשים שבמהלכם המחיר יהיה 6,500 ש"ח.

מחיר למ״ר
₪114
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
03/2026
קומות בבניין
3
מרפסת 1
12 מ״ר
מרפסת 2
10 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
המשנה_5_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (277)
-
8.2 א׳ ₪
72
₪113
3
1
-
342 מ׳
3/17/2026
2.8 מ׳ ₪
44
₪63,636
3
3
1993
322 מ׳
2/15/2026
3.15 מ׳ ₪
49
₪64,285
2
1
1950
221 מ׳
1/25/2026
11.22 מ׳ ₪
79
₪142,075
3
11
2031
199 מ׳
1/15/2026
8.06 מ׳ ₪
95
₪84,806
4
5
2032
181 מ׳
1/7/2026
10 מ׳ ₪
113
₪88,495
4
2
2023
180 מ׳
12/15/2025
1 מ׳ ₪
62
₪16,129
3
1
1920
160 מ׳
11/30/2025
14.1 מ׳ ₪
130
₪108,474
5
5
2025
221 מ׳
11/23/2025
15.14 מ׳ ₪
111
₪136,396
4
10
2031

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר74 א׳ ₪
תשואה2.46%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

5 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2029

אופי הרחוב

רחוב עזרא הסופר הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
9/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪10,499
מתיווך
דירה
3 חד׳
קומה 2
87 מ"ר
כרם התימנים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
INTRO - תל אביב
INTRO - תל אביב
דירות 3-2 חד׳
26 קומות
החל מ - ₪3,500,000
הרכבת 72, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
כרם התימנים
שכונות קרובות
מדלן 2026