PxPixel
העלאת מודעה
גאולה , כרם התימנים, תל אביב יפו
גאולה , כרם התימנים, תל אביב יפו
גאולה , כרם התימנים, תל אביב יפו
גאולה , כרם התימנים, תל אביב יפו
גאולה , כרם התימנים, תל אביב יפו
לכל התמונות · 17
₪9,300,000
5
חדרים
קרקע
קומה
115

יתרונות הנכס

חניה 2x
גינה
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

למכירה ברחוב גאולה, דקת הליכה מהים – דירת גן מיוחדת במינה עם כניסה פרטית. כ־130 מ״ר בנוי בשני מפלסים בתכנון שמרגיש כמו בית פרטי, בתוספת 54 מ״ר חצר ירוקה מושלמת לאירוח. מושקעת בסטנדרט גרמני מוקפד עם סאונה פרטית, מטבח יוקרתי ונגרות איכותית. 2 חניות. לוקיישן שקט בלב תל אביב, סמוך לשוק הכרמל ולים.

מה ההון העצמי שלך?
₪4,650,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪4,650,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪30,842
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪80,870
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
6
ארנונה
₪1,433
ועד
₪1,600
שטח גינה
58 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
עמק_ברכה_28_30_תל_אביב_יפו_מסחרי
יצירת קשר
עידן סיני
תיווך בבלעדיות רישיון: 325409

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (301)
-
9.3 מ׳ ₪
115
₪80,869
5
ק
-
72 מ׳
3/17/2026
2.8 מ׳ ₪
44
₪63,636
3
3
1993
54 מ׳
2/15/2026
3.15 מ׳ ₪
49
₪64,285
2
1
1950
213 מ׳
1/25/2026
11.22 מ׳ ₪
79
₪142,075
3
11
2031
464 מ׳
1/15/2026
8.06 מ׳ ₪
95
₪84,806
4
5
2032
263 מ׳
1/7/2026
10 מ׳ ₪
113
₪88,495
4
2
2023
199 מ׳
12/15/2025
1 מ׳ ₪
62
₪16,129
3
1
1920
230 מ׳
11/30/2025
14.1 מ׳ ₪
130
₪108,474
5
5
2025
213 מ׳
11/23/2025
15.14 מ׳ ₪
111
₪136,396
4
10
2031

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר74 א׳ ₪
תשואה2.46%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2029

אופי הרחוב

רחוב הכובשים הסמוך, הוא רחוב מגורים שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

מטרדים

בטיחות

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
6/10
בתי ספר
5/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של הרובע הבית לשיווק נדל"ן

לכל הדירות
שדרות ירושלים 153, תל אביב יפו
₪9,500,000
5 חד׳
קומה 5
155 מ"ר
שדרות ירושלים , דקר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
קומפלקס julie הרצל 91 ת״א
קומפלקס julie הרצל 91 ת״א
דירות 2 חד׳
9 קומות
הרצל 91, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
כרם התימנים
שכונות קרובות
מדלן 2026