PxPixel
העלאת מודעה
בוגרשוב , הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
בוגרשוב , הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
בוגרשוב , הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 3
₪7,800

בוגרשוב , הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
48
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

מס נכס 1065 | להשכרה בתל אביב – בוגרשוב בלב תל אביב, רגע לפני הקיץ, מוצעת להשכרה דירת 2 חדרים חדשה ומרשימה ברחוב בוגרשוב המבוקש. כ־50 מ״ר, בבניין חדש עם מעלית, מרפסת שמש מפנקת, כיוון דרום־מזרח ונוף לים. הדירה כוללת מטבח חדש ברמה גבוהה, תכנון נעים ומודרני וכניסה גמישה וריהוט כמעט מלא. נכס מדויק למי שמחפש לגור במיקום מרכזי, צעיר ותוסס — קרוב לים, לדיזנגוף, לבתי קפה ולכל מה שתל אביב יודעת להציע. ???? לקביעת פגישה: אופיר רשתי | חוד החנית של עידן הבינה המלאכותית

מחיר למ״ר
₪163
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
ארנונה
₪600
מרפסת
5 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ג'ורג'_אליוט_13_תל_אביב
יצירת קשר
אופיר רשתי
תיווך רישיון: 3241621

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (353)
-
7.8 א׳ ₪
48
₪162
2
1
-
713 מ׳
5/1/2026
3.6 מ׳ ₪
60
₪60,000
3
1
1970
723 מ׳
4/15/2026
3.68 מ׳ ₪
54
₪68,148
3
1
1930
821 מ׳
3/17/2026
4.6 מ׳ ₪
79
₪58,227
3
2
1970
808 מ׳
3/16/2026
7.05 מ׳ ₪
79
₪89,202
3
5
2024
358 מ׳
3/2/2026
4.07 מ׳ ₪
81
₪50,185
3
1
1950
443 מ׳
2/10/2026
3.57 מ׳ ₪
75
₪47,533
3
ק
1930
337 מ׳
2/8/2026
5.5 מ׳ ₪
106
₪51,886
4
1
2019
337 מ׳
2/8/2026
5.1 מ׳ ₪
100
₪51,000
3
1
2019

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר59 א׳ ₪
תשואה2.82%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

2 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2029

אופי הרחוב

רחוב בוגרשוב הוא רחוב מרכזי שאוטובוסים חולפים לאורכו.

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של אופיר נכסים דור ה-AI

לכל הדירות
יהודה הימית 7, תל אביב יפו
₪4,490,000
דירה
4 חד׳
קומה 4
125 מ"ר
יהודה הימית , מרכז יפו

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
INTRO - תל אביב
INTRO - תל אביב
דירות 3-2 חד׳
26 קומות
החל מ - ₪3,500,000
הרכבת 72, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון הישן החלק הדרום מערבי