PxPixel
העלאת מודעה
יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו
יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו
יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו
יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו
יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 9
₪18,800

יוסף פעמוני 12, שיכון בבלי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
4
חדרים
15
קומה
114
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

במגדל בראשית היוקרתי בשכונת בבלי המבוקשת , דירת 4 חדרים חדשה ומהממת עם מטבח מפנק ומאובזר בכל מוצרי החשמל , נגרות אחסון ובמאסטר , חשמל חכם , גופי תאורה בכל הדירה.3 חדרי שינה (אחד מהמם ממ״ד מרווח) . שני חדרי רחצה , מרפסת שמש 14 מ״ר פונה למערב עם נוף מטריף לכל העיר. חניה טורית לשני רכבים . בבניין בריכה 35 מטר! חדר כושר מדהים, חדר סקווש , ג׳קוזי , סאונה , חמאם , חדר יין , חדר ישיבות , חדר אירועים לדיירים, בר ועוד. ניתן להפוך ל-3 חדרים ! כניסה מיידית

מחיר למ״ר
₪165
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
44
על עמודים
כן
ועד
₪2,500
מרפסת
14 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הגדוד_העברי_62_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
שלי צפניק
תיווך רישיון: 3181167

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (195)
-
18.8 א׳ ₪
114
₪164
4
15
-
217 מ׳
3/31/2026
9.19 מ׳ ₪
164
₪56,011
5
9
2033
217 מ׳
3/31/2026
9.1 מ׳ ₪
164
₪55,488
5
8
2033
163 מ׳
3/31/2026
4.71 מ׳ ₪
84
₪56,092
3
1
2025
217 מ׳
3/30/2026
11.64 מ׳ ₪
163
₪71,430
5
12
2033
210 מ׳
3/26/2026
2.93 מ׳ ₪
50
₪58,500
2
4
2029
466 מ׳
3/24/2026
6.8 מ׳ ₪
102
₪66,666
4
6
2023
204 מ׳
3/23/2026
5.38 מ׳ ₪
157
₪34,235
3
33
2024
210 מ׳
3/22/2026
2.96 מ׳ ₪
48
₪61,562
2
5
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר58 א׳ ₪
תשואה1.58%

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
5/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

דירות נוספות של SCG - Real Estate

לכל הדירות
כפר יונה 21, תל אביב יפו
₪6,050,000
דופלקס
5 חד׳
קומה 2
200 מ"ר
כפר יונה , רמת אביב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
הכנסת הגדולה 13 תל אביב
הכנסת הגדולה 13 תל אביב
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
הכנסת הגדולה 13, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
שיכון בבלי
שכונות קרובות
מדלן 2026