PxPixel
העלאת מודעה
סירקין 35, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
סירקין 35, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
סירקין 35, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
סירקין 35, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
סירקין 35, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 10
₪13,400

סירקין 35, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
4
חדרים
3
קומה
82
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x

תיאור הנכס

English below. להשכרה – ללא תיווך! דירת 4 חדרים, כ־82 מ"ר קומה 3, רחוב סירקין משופצת ברמה גבוהה מטבח חדש ומאובזר – תנור, כיריים ומדיח כלים 2 חדרי רחצה / שירותים מזגן בכל חדר דירה מוארת במיוחד מיקום מעולה – קרובה לים ולכיכר דיזנגוף אין ממד 📅 כניסה מיידית Luxury 4-Room Apartment for Rent – No Brokerage Fee Located on Sirkin Street, one of Tel Aviv’s most desirable areas. Spacious 4-room apartment, approx. 82 sqm, on the 3rd floor. Fully renovated to a high standard, bright and thoughtfully des

מחיר למ״ר
₪163
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
4
ארנונה
₪300
ועד
₪200
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אינשטיין_2_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (197)
-
13.4 א׳ ₪
82
₪163
4
3
-
371 מ׳
5/1/2026
3.6 מ׳ ₪
60
₪60,000
3
1
1970
401 מ׳
4/15/2026
3.68 מ׳ ₪
54
₪68,148
3
1
1930
509 מ׳
3/17/2026
4.6 מ׳ ₪
79
₪58,227
3
2
1970
476 מ׳
3/16/2026
7.05 מ׳ ₪
79
₪89,202
3
5
2024
185 מ׳
3/2/2026
4.07 מ׳ ₪
81
₪50,185
3
1
1950
434 מ׳
2/15/2026
2.05 מ׳ ₪
27
₪75,925
1
ק
1960
123 מ׳
2/10/2026
3.57 מ׳ ₪
75
₪47,533
3
ק
1930
240 מ׳
2/8/2026
5.5 מ׳ ₪
106
₪51,886
4
1
2019

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר58 א׳ ₪
תשואה2.92%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב פרישמן הסמוך, הוא רחוב מרכזי, אך אין בו תנועת אוטובוסים.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪14,900
מתיווך
דירה
4 חד׳
קומה 1
110 מ"ר
הצפון הישן החלק הדרום מערבי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
זלטופולסקי 12 תל אביב יפו
זלטופולסקי 12 תל אביב יפו
דירות 4 חד׳
7 קומות
זלטופולסקי 12, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון הישן החלק הדרום מערבי
שכונות קרובות
מדלן 2026