PxPixel
העלאת מודעה
מינץ 12, הדר יוסף, תל אביב יפו
מינץ 12, הדר יוסף, תל אביב יפו
מינץ 12, הדר יוסף, תל אביב יפו
מינץ 12, הדר יוסף, תל אביב יפו
מינץ 12, הדר יוסף, תל אביב יפו
לכל התמונות · 13
₪14,000

מינץ 12, הדר יוסף, תל אביב יפו

דירה להשכרה
5
חדרים
3
קומה
121
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

🔑 חדשה מהניילונים להשכרה בהדר יוסף! (ללא תיווך) ​דירת 5 חדרים בבניין בוטיק חדש, מעוצב ואיכותי. מיקום מעולה ושקט ליד גן פרנקפורט, מושלמת למשפחה או לזוג שמחפשים להשתקע לטווח ארוך. ​תכלס, מה מחכה לכם כאן? ​🛡️ ממ"ד בדירה. ​🌅 מרפסת רחבה ומפנקת + מרפסת שירות נפרדת. ​🍳 מטבח גדול, מאובזר ועם המון מקום אחסון. ​📦 מחסן גדול וחניה רחבה הכוללת שקע טעינה לרכב חשמלי. ​💰 מחיר: 14,000 ₪ 🔑 כניסה: מיידית ​📱 לפרטים ותיאום בוואטסאפ בלבד: .......

מחיר למ״ר
₪116
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
7
מרפסת
14 מ״ר
מחסן
12 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שגאל_מרק_3_5_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (145)
-
14 א׳ ₪
121
₪115
5
3
-
448 מ׳
4/9/2026
4.2 מ׳ ₪
93
₪45,161
4
3
1995
165 מ׳
3/31/2026
3.18 מ׳ ₪
73
₪43,561
3
3
2026
165 מ׳
3/31/2026
3.39 מ׳ ₪
73
₪46,438
3
6
2027
152 מ׳
3/17/2026
4.28 מ׳ ₪
93
₪46,021
4
7
2026
179 מ׳
3/12/2026
6.7 מ׳ ₪
150
₪44,666
4.5
11
2025
490 מ׳
3/9/2026
3.72 מ׳ ₪
78
₪47,628
3
5
2019
514 מ׳
2/25/2026
3.4 מ׳ ₪
78
₪43,589
3
1
2016
376 מ׳
2/18/2026
4.96 מ׳ ₪
100
₪49,578
4
14
2029

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר47 א׳ ₪
תשואה1.75%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

3 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2030

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪15,000
מתיווך
דירה
5 חד׳
קומה 9
126 מ"ר
מעוז אביב א

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
ecocity במינץ בנימין 16, תל אביב יפו
ecocity במינץ בנימין 16, תל אביב יפו
דירות 4 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪5,200,000
מינץ בנימין 16, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הדר יוסף
שכונות קרובות
מדלן 2026