PxPixel
העלאת מודעה
יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים
יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים
יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים
יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים
יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים
לכל התמונות · 18
₪5,300

יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים

סטודיו/לופט להשכרה
קומה
30
מ״ר

יתרונות הנכס

מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה במלון דירות מפואר בשכונת פארק הים בבת ים! ???? דירות סטודיו+ דירות שני חדרים מהממות בגודל כ-30-50 מטר, לכניסה מידית! במרחק הליכה קצר לחוף הים ולמרכזי הבילוי של בת ים. דירה מרוהטת ומאובזרת לחלוטין – הכל חדש! ✅ דמי שכירות החל מ -5.300 שקל כולל הוצאות לדירת חדר.(כמו חדר של מלון) ✅ ועד בית ✅ ארנונה ✅ חשמל ✅ מים ✅ כבלים ✅ אינטרנט ניתן לשכור את הנכס לשלושה חודשים מינימום עד שנה – הביאו אתכם רק בגדים! חניה תת קרקעית מסודרת בתוספת תשלום של 550 שקל לחודש.

מחיר למ״ר
₪177
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
4
שנת בנייה
2024
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שניאור_זלמן_18_נתניה
יצירת קשר
אילן דן
תיווך רישיון: 3983524

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (731)
-
5.3 א׳ ₪
30
₪176
1
2
2024
393 מ׳
4/24/2026
4.25 מ׳ ₪
131
₪32,442
5
15
2027
213 מ׳
3/16/2026
2.48 מ׳ ₪
83
₪29,916
3
27
2026
213 מ׳
3/16/2026
4.58 מ׳ ₪
169
₪27,078
5
4
2026
213 מ׳
3/16/2026
3.27 מ׳ ₪
122
₪26,813
4
31
2026
213 מ׳
3/16/2026
2.82 מ׳ ₪
98
₪28,796
3
31
2026
213 מ׳
3/16/2026
3.99 מ׳ ₪
169
₪23,618
5
3
2026
213 מ׳
3/16/2026
2.5 מ׳ ₪
83
₪30,120
3
28
2026
213 מ׳
3/16/2026
3.53 מ׳ ₪
131
₪26,911
5
24
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪
תשואה2.77%

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של דן בנדל"ן

לכל הדירות
עופרה חזה 9, בת ים
₪10,500
דירה
5 חד׳
קומה 17
145 מ"ר
עופרה חזה 9, פארק הים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבת ים
קרני ים – פארק הים בת ים
קרני ים – פארק הים בת ים
דירות 5-3 חד׳
23 קומות
בת ים
דף הבית
בת ים
פארק הים
שכונות קרובות
מדלן 2026