PxPixel
העלאת מודעה
ירקון 96, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
ירקון 96, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
ירקון 96, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
ירקון 96, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
ירקון 96, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
לכל התמונות · 5
₪14,500

ירקון 96, הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו

דירה להשכרה
קומה
70

תיאור הנכס

רחוב הירקון דירה מודרניט בבניין חדש עם חניה פרטית. 70 מ"ר, שני חדרי שינה, וחדר רחצה, סלון מרווח ומטבח מאובזר לחלוטין. מרפסת נחמדה. ביניין עם שומר 24/7 מיקום מרכזי ומבוקש, בסמוך ולים. מחיר: ‎14.500 ש"ח לחודש עמלת תיווך חודש פלוס מ"מ

מחיר למ״ר
₪207
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
10
ארנונה
₪900
ועד
₪1,500
מרפסת
8 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
דיזנגוף_249_תל_אביב_יפו
יצירת קשר
סמואל קרביסקי
תיווך רישיון: 312106906

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (1000)
-
14.5 א׳ ₪
70
₪207
3
2
-
688 מ׳
5/1/2026
3.6 מ׳ ₪
60
₪60,000
3
1
1970
636 מ׳
4/15/2026
3.68 מ׳ ₪
54
₪68,148
3
1
1930
718 מ׳
3/17/2026
4.6 מ׳ ₪
79
₪58,227
3
2
1970
730 מ׳
3/16/2026
7.05 מ׳ ₪
79
₪89,202
3
5
2024
246 מ׳
3/2/2026
4.07 מ׳ ₪
81
₪50,185
3
1
1950
437 מ׳
2/15/2026
2.05 מ׳ ₪
27
₪75,925
1
ק
1960
456 מ׳
2/10/2026
3.57 מ׳ ₪
75
₪47,533
3
ק
1930
105 מ׳
2/1/2026
1.6 מ׳ ₪
55
₪29,090
3
1
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר59 א׳ ₪
תשואה2.82%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2028

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
10/10
קניות וסידורים
10/10
בילוי ופנאי
10/10
למד עוד

דירות נוספות של Holyguest

לכל הדירות
האר"י 12, תל אביב יפו
₪21,000
דירה
4 חד׳
קומה 3
120 מ"ר
האר"י 12, כרם התימנים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
CARASSO SUNN חדרה 10 תל אביב יפו
CARASSO SUNN חדרה 10 תל אביב יפו
חדרה 10, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון הישן החלק הדרום מערבי
שכונות קרובות
מדלן 2026