PxPixel
העלאת מודעה
בן יהודה 25, מרכז העיר דרום, נתניה
לכל התמונות · 1
₪4,700

בן יהודה 25, מרכז העיר דרום, נתניה

דירה להשכרה
בבלעדיות
3
חדרים
3
קומה
80
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מעלית

תיאור הנכס

להשכרה ברחוב אליעזר בן יהודה 25, דירת 3 חדרים גדולה ומרווחת, עם חדרים גדולים. ממוקמת באזור מרכזי ומבוקש, קרובה לתחבורה ציבורית ומרכזי מסחר. בניין עם מעלית דירה נעימה מתאימה למי שמחפש מיקום טוב ומרחב.

מחיר למ״ר
₪59
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
4
על עמודים
כן
ועד
₪200
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ההסתדרות_9_13_נתניה
יצירת קשר
נאוה איצקוביץ
תיווך בבלעדיות רישיון: 3231129

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (421)
-
4.7 א׳ ₪
80
₪58
3
3
-
283 מ׳
4/30/2026
2.9 מ׳ ₪
130
₪22,307
5
5
2021
537 מ׳
4/23/2026
2.72 מ׳ ₪
110
₪24,727
5
6
2016
496 מ׳
4/13/2026
2.27 מ׳ ₪
108
₪21,018
4
4
2006
610 מ׳
3/29/2026
1.55 מ׳ ₪
54
₪28,703
3
6
1980
894 מ׳
3/26/2026
3.95 מ׳ ₪
103
₪38,349
4
4
2028
165 מ׳
3/26/2026
1.7 מ׳ ₪
69
₪24,637
3.5
1
1970
283 מ׳
3/26/2026
3 מ׳ ₪
130
₪23,076
5
8
2021
374 מ׳
3/19/2026
1.73 מ׳ ₪
53
₪32,641
3
2
1960

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר25 א׳ ₪
תשואה2.81%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב בן יהודה הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של נאוה איצקוביץ - תיווך נדל"ן ברמה אחרת

לכל הדירות
יוסף לפיד 1, נתניה
₪4,880,000
דירה
4 חד׳
קומה 26
123 מ"ר
יוסף לפיד 1, נוף הטיילת

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בנתניה
LILY חבצלת השרון
LILY חבצלת השרון
דירות 6-5 חד׳
19 קומות
נתניה
דף הבית
נתניה
מרכז העיר דרום
שכונות קרובות
מדלן 2026