PxPixel
העלאת מודעה
יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים
יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים
יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים
יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים
יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים
לכל התמונות · 9
₪11,300

יוחנן הסנדלר , פארק הים, בת ים

דירה להשכרה
מתיווך
4
חדרים
24
קומה
122
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 3x
מרפסת
מחסן
מעלית
ממ״ד

תיאור הנכס

בפארק הים, מגדל שקט, חדר כושר, שומר, פארק גדול מסביב, דירת 4 חדרים שהוסבה ל3 חדרים, 2 חדרי שינה + ממ"ד שהפך לחדר ארונות מפנק, סלון מרווח, מטבח חדיש, 122 מ"ר, דרום מערב, קומה גבוהה, יוקרתית ומפנקת, מאובזרת, יחידת הורים עם נוף לים, מרפסת 34 מ"ר עם נוף מלא לים, 2 חניות ומחסן 7 מ"ר. מתאימה לזוג שאוהב יוקרה ושקט

מחיר למ״ר
₪93
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
36
ארנונה
₪2,000
ועד
₪1,050
מרפסת
34 מ״ר
מחסן
7 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שדרות_העצמאות_72_76_בת_ים
יצירת קשר
New Nadlan Group
תיווך רישיון: 30987844

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (731)
-
11.3 א׳ ₪
122
₪92
4
24
-
484 מ׳
4/24/2026
4.25 מ׳ ₪
131
₪32,442
5
15
2027
160 מ׳
3/16/2026
2.48 מ׳ ₪
83
₪29,916
3
27
2026
160 מ׳
3/16/2026
4.58 מ׳ ₪
169
₪27,078
5
4
2026
160 מ׳
3/16/2026
3.27 מ׳ ₪
122
₪26,813
4
31
2026
160 מ׳
3/16/2026
2.82 מ׳ ₪
98
₪28,796
3
31
2026
160 מ׳
3/16/2026
3.99 מ׳ ₪
169
₪23,618
5
3
2026
160 מ׳
3/16/2026
2.5 מ׳ ₪
83
₪30,120
3
28
2026
160 מ׳
3/16/2026
3.53 מ׳ ₪
131
₪26,911
5
24
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר29 א׳ ₪
תשואה2.7%

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של New Nadlan Group

לכל הדירות
הקוממיות 3, בת ים
₪11,500
דירה
4 חד׳
קומה 31
142 מ"ר
הקוממיות , דרום מערב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בבת ים
קרני ים – פארק הים בת ים
קרני ים – פארק הים בת ים
דירות 5-3 חד׳
23 קומות
בת ים
דף הבית
בת ים
פארק הים
שכונות קרובות
מדלן 2026